Engeller canınızı sıkmasın, kolayı vardır. Sunumlarınız için C Serisi yükü üzerinizden alacak

Sizinle beraber izleyicileriniz de netlik, verimlilik ve esneklik kavramlarının yeni standartlarının keyfine varacaklar.

05.10.2009 - 16:41

Sony'nin C Serisi projektörleri sunumlarınızda sizi rahat ettirecek yapıda tasarlanmıştır. Sizinle beraber izleyicileriniz de netlik, verimlilik ve esneklik kavramlarının yeni standartlarının keyfine varacaklar.


3000 ANSI lümen ve 3500 ANSI lümenlik modelleriyle, Gelişmiş Net Odaklama (ACF) teknolojisi ile donatılmış C Serisi, geniş çaplı lensler ile daha berrak ve keskin bir görüntü sağlarken, perde genelinde parlaklığın eşit dağılımını garanti altına alır, kenarlarda kayıplar oluşmaz.

Ağ özelliği sunan modeller LAN ya da WAN dahilindeki Sony Air Shot™ yazılımı yüklenmiş bilgisayarlar tarafından uzaktan yönetilebilir ve sunumları görüntüleyebilir.

C serisinin, Side Shot™ özelliği sunan modelleri kurulumun yapılacağı odanın fiziksel kısıtlamalarının önüne geçerek, görüntünün açılı olarak yansıtılmasına imkan tanır, sunumlarınızın kolayca izlenmesini garantiler.

Ürün kataloğu için tıklayınız...

Satış noktaları için tıklayınız...

Ürün özellikleri :

Geniş Ekran : 16:9 oranında sunum imkanı.Çoklu giriş : Farklı kaynakların kolayca bağlanmasını sağlar.Ağ Bağlantısı : Ağ dahilindeki bir bilgisayarın erişimine izin vererek görüntü aktarımına ve yönetimine izin verir.Side Shot™ : Projeksiyonun perdeye tam karşıdan bakacak şekilde montajının mümkün olmadığı mekanlarda, yatay eksende açılı yansıtma yapılmasına imkan tanır.

Kolay Bakım : Kurulumun gerçekleştirildiği yerde filtre ve lamba değişimi yapılabilir.  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...