NTV

Eşine küfreden alkollü gençler bıçakladı

Türkiye
Eşine küfreden alkollü gençler bıçakladı

Bursa'nın İnegöl ilçesinde eşine küfrettiği iddia edilen gençler tarafından bıçaklanan bir kişi ağır yaralandı. Alkollü oldukları belirtilen zanlılar, bir aracı da ateşe verdi.

İddialara göre; İnegöl ilçesi Mahmudiye Mahallesi'nde Samet Ö. (19) ile Ufuk Y. (18) ve Hüseyin E.(18) alkol almaya başladı.

Gürültü üzerine evinin balkonuna çıkan Asuman Sert, gençleri uyardı. Ancak kadına küfür eden gençler, "Sen içeriye gir kocan gelsin" dediler.

Bunun üzerine kadının eşi Adem Sert, sokağa inerek şüphelilerle tartışmaya başladı.

Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu sırada Sert, göğsünden ve sol bacağından aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralandı.

Kavgayı duyarak otomobille sokağa gelen Sert'in kardeşi ve ağabeyi de şüphelilerle kavga etmeye başladı.

Şüphelilerden biri, Raşit Sert'in otomobilinin camını kırarak elindeki alkollü maddeyi aracın içine dökerek yaktı. Alevler içinde kalan ve zaman zaman patlamaların meydana geldiği otomobil, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Ağır yaralanan Adem Sert, kardeşi tarafından başka bir otomobille İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sert, yaklaşık iki saat süren ameliyatın ardından da yoğun bakım servisine alındı.

Öte yandan, aracın yanmaya başlamasıyla olay yerinden kaçan şüphelilerden Samet Ö. ile Ufuk Y. polis tarafından yakalandı. Hüseyin E. İsimli zanlı ise aranıyor.