Gençlere torpilli Vınn

Genç VINN kampanyasında modemler renklendi ve zenginleşti.

11.01.2010 - 09:28

Gençlere torpilli Vınn

Turkcell’in harici 3G bağlantı modemi Vınn, gençler için hem güzelleşti hem de zenginleşti. Gençler ve genç hissedenler, 12 ayrı karakter arasından istediğini seçecek ve ilk 3 ay 4GB yerine 8GB internet kullanacak.

Genç Vınn alanlar Vınn’larını kendi tarzlarına uygun buldukları karakterlerden birini seçerek kişiselleştirebilecek, ilk 3 ay süresince sadece 39 TL’ye her ay 8 GB internet, 500 SMS ve 100 şarkı hediyesi kazanacak.

12 farklı karakter paketiyle birlikte Genç Vınn’a sahip olan Turkcell’liler; sporcu, motorsikletçi, müzisyen gibi birbirinden cazip, rengarenk çizgi karakterlerden kendi tarzına uygun bulduğunu Vınn’ına yapıştıracak.

Genç Vıınn, Turkcell abonelerine ilk üç ay 4 GB yerine 8 GB internet kullanım hediyesi ile birlikte KDV ve ÖİV dahil ayda 39 TL’ye 24 ay kontratlı olarak satılıyor. Ayrıca, yine üç ay süresince her ay Genç Vınn’larıyla kullanabilecekleri 500 SMS ile ceplerine indirebilecekleri 100 şarkı hediyelerine de sahip olacaklar. Genç Vınn kampanyası, 15 Mart 2010 tarihine kadar devam edecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...