Gökhan Özen TBMM kartıyla geziyor

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen’in kızı ile evlenen ünlü popçu Gökhan Özen'ın eşini doğum günü partisine getirdiği araçta TBMM kartı göze çarptı.

Haberler 23.10.2010 - 10:13

Gökhan Özen TBMM kartıyla geziyor

Milliyet gazetesinin haberine göre ünlü popçu Gökhan Özen 11 Temmuz’da evlendiği, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen’in yapımcı ve oyuncu kızı Selen Sevigen’in 31. doğum gününü nedeniyle bir parti düzenledi. Asmalımescit’te eşinin doğum gününü kutlayan Özen’in neşeli olduğu görüldü.

Yağmurlu havaya rağmen gazetecilerle sohbet eden Özen çifti ailece kutlama yaptıklarını, daha sonra arkadaşlarıyla eğlenmek için dışarı çıktıklarını söyledi. Özen, eşinin gözlerine bakarak kameralar önünde eşi için bestelediği şarkıyı söyledi. Otomobillerine binen çift ayrılırken bir ayrıntı göze çarptı. Gökhan Özen’in, plakasında kendisinin ve eşinin adının başharflerinin yazılı olduğu otomobilin camında TBMM kartı vardı.

Özen’in TBMM kartını kayınpederi Mehmet Sevigen’den almış olabileceği tahmin edildi. Araçlarında neden TBMM kartı kullandıkları sorulan Selen Sevigen ise “Meclis kartı yok. Ben Ankara’ya çok sık zarf gönderiyorum. Büyük ihtimal o zarflardır” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...