Hamile kadın takside sıkıştı

Bodrum'da aşırı hız yüzünden kamyonetle çarpışan taksideki 4 kişi yaralandı. Yaralılardan biri 8 aylık hamile bir kadındı. Kazayı kırıklarla atlatan hamile kadın ve bebeğinin durumunun iyi olduğu açıklandı.

03.02.2011 - 12:41

Hamile kadın takside sıkıştı

Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde dün saat 22.00 sıralarında meydana gelen kazada tali yoldan caddeye çıkan Ali Geyik'in kullandığı taksiye, cadde üzerinde ters istikamette giden Cumhur Çiçek'in kullandığı kamyon çarptı.

Kazada otomobilde bulunan Fuat Okay ve Kader Ceritli ile kamyon şoförü Çiçek yaralanırken 8 aylık hamile Döndü Okay otomobil içerisinde sıkıştı, bulunduğu yerden güçlükle çıkarıldı.

Okay, ambulansla Milas Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Okay'ın ayağının kırıldığı, doğmasına bir ay kala büyük bir tehlike atlatan bebeğinin durumunun da iyi olduğu belirtildi.

Sağlık ekipleri ilk müdahalesini yaptıkları yaralı Fuat Okay ve Ceritli ile kamyon şoförü Çiçek'i ambulanslarla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.

Tedavisinin ardından yapılan muayenesinde 54 promil alkollü olan kamyon şoförü Çiçek ifadesi alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...