Beraberinde birbirinden özel kumaşlarla gelen Petrucci, ön randevu ile buluşacağı seçkin müşterilerine, Brioni’nin çok özel ‘ısmarlama’ hizmetini sunacak. Petrucci’nin bizzat aldığı ölçülerle, müşterilerinin istekleri doğrultusunda hazırladığı takım elbise, gömlek ve ceketler, İtalya’da dikilerek, yılbaşından önce sahiplerine teslim edilecek.

1947 yılından beri Nazareno Fonticoli ve Gaetao Savini tarafından kurulan Brioni, Hollywood’un efsanevi aktörleri Clark Gable, John Wayne, Kirk Douglas, Gary Cooper'ın yanısıra, dünyanın en üst makamlarında görev yapan politikacıları ve işadamlarına kadar çok sayıda prestijli isim tarafından tercih ediliyor.

Brioni koleksiyonlarını ilginç kılan şey uygulamadaki detay. Her ceket, en az 22 saatte ve 220 ayrı adımda son halini alıyor. Bunun için 60 adım sadece ütüleme için uygulanıyor ve 5.000 teyel elle yapılıyor. Kalite ve tasarım için sürekli kumaş araştırması kapsamında gerçekleştirilen 50 ayrı çalışma sırasında Brioni’nin Stil Departmanı, 50.000 çeşit kumaş arasından seçim yaparak, koleksiyonu oluşturan 600 kumaşı belirliyor.