İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Bu akşam oynanacak olan Fenerbahçe A.Ş. - Atiker Konyaspor Spor Toto Süper Ligi Futbol Müsabakası ve yarın oynanacak olan Fenerbahçe-Demir İnşaat Büyükçekmece Spor Toto Basketbol Süper Ligi Müsabakası nedeniyle İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak.

DHA 17.03.2017 - 17:58

İstanbul'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

Bu akşam saat 20.00'de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksinde oynanacak olan Fenerbahçe A.Ş. - Atiker Konyaspor Spor Toto Süper Ligi Futbol Müsabakası nedeniyle saat 16.00'dan itibaren trafiğe kapatılacak yollara ilişkin Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yazılı açıklama yaptı.

Buna göre, D-100 güney yol Boğaziçi Köprüsünden geliş Üsküdar-Harem ayrımından itibaren Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi'ne kadar gelen Güney bağlantı yolu araç trafiğine kapatılacak.

Recep Peker Caddesi (Yoğurtçu Parkı Caddesi Kavşağından Bağdat Caddesi Kavşağına kadar olan kısım) araç trafiğine kapatılacak.

Bağdat Caddesi (Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi arkası Taşköprü Caddesi D-100 bağlantı yolu katılımından itibaren Kızıltoprak Recep Peker Caddesi Kavşağına kadar olan kısım) araç trafiğine kapatılacak.

YARIN DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Yarın saat 19.00'da İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da oynanacak olan Fenerbahçe - Demir İnşaat Büyükçekmece Spor Toto Basketbol Süper Ligi Müsabakası nedeniyle saat 16:00'dan itibaren Ihlamur Sokağın (Halk Caddesi dönel kavşağından Sarı Mimoza Sokak kavşağına kadar olan kısım) trafiğe kapatılacak.

Sayfa Yükleniyor...