Kafenin aile bölümünde fuhuşa suçüstü

Adana'da şehir merkezindeki bir kafenin aile için ayrılmış bölümünde fuhuş yapan iki kadın, suçüstü yakalanarak tutuklandı.

27.03.2009 - 11:14

Kafenin aile bölümünde fuhuşa suçüstü

Adana'da çarşı merkezi olan ve yoğunluğun yaşandığı Karasoku Mahallesi 5 Ocak Meydanı'ndaki bir kafede, bazı kadınların para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği bilgisini alan polis ekipleri kafeyi takibe aldı.

Ekipler, müşteri gibi de davranarak kafeye gidip gözlem yaptı. Polis, daha önce fuhuş yapmaktan sabıkası bulunan Rezzan T. ve Ferzan A'nın, kafeye gelerek para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için müşteri aradığını belirledi.

Takibe alınan genç kadınların, bir süre sonra yanlarına gelen iki erkekle bir süre görüştükten sonra kafenin bir bölümündeki ''Aile Yeri'' yazılı odaya girmelerinin ardından operasyonu başlatan ekipler, Rezzan T. ve Ferzan A'yı suçüstü yakaladı.

Gözaltına alınan Rezzan T. ve Ferzan A, "Fuhuş yapan kadınlar takılıyor diye gittik. Sonra, masamıza gelen kişiler bizimle ilişkiye girmek istedi. Kişi başı 40 TL'ye anlaştık. Ayrıca, 5 TL ben, 5 TL de ilişkiye girdiğim kişi, kafe sahibine para verdik" diye ifade verdi. İki kadın tutuklandı.

Suçlamaları kabul etmeyen kafe sahibi serbest bırakıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...