Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol bültenine göre, TEM Otoyolu İkitelli Kavşağı dere ıslahı çalışmaları nedeniyle Basın Ekspres Yolu Havalimanı-Edirne istikameti Halkalı Köprüsü İkitelli-Halkalı çıkış kolu trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanıyor.

Ayrıca Halkalı-Bağcılar yolu İkitelli Köprüsü Edirne-Ankara yönü Basın Ekspres Yoluna bağlantı kolu trafiğe kapatılarak Basın Ekspres Yolu Edirne-Ankara yönündeki ulaşım ise bir sonraki kavşaktan gerçekleştiriliyor.

TEM Otoyolu Mahmutbey Batı kavşağı ile Çobançeşme kavşağı ve Mahmutbey Doğu kavşağı ile Anadolu Otoyolu kavşağı arasındaki köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle 28 Şubat'a kadar her gün her iki yönde çalışılan kesimlerde emniyet şeridi ve gerektiğinde sağ şeritler trafiğe kapatılacak.

TEM Otoyolu Mahmutbey-Çamlıca-Gümüşova kesimi arasındaki köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle yılsonuna kadar her gün 07.00-19.00 saatleri arasında her iki yönde emniyet şeritleri ve gerektiğinde sağ şeritler trafiğe kapatılacak.