Klavyeli Nokia C3, Vodafone'la geliyor

Nokia'nın 2 ay önce tanıttığı 'sosyal' akıllı telefon C3, Vodafone'un uygun kontratlı paketleriyle Türkiye'de satışa sunuluyor.

02.11.2010 - 12:00

Klavyeli Nokia C3, Vodafone'la geliyor

Önceki ay Berlin'deki IFA fuarına ilk kez tanıtılan Nokia C3 akıllı ve klavyeli telefon, Türkiye'ye Vodafone'la geliyor.

Tam qwerty klavyesi ve kısayollarıyla sosyal ağ iletişimini ön planda tutan telefonda 2.4 inç ekran, wi-fi bağlantı, 2MP kamera bulunuyor. Ana ekrandan Facebook ve Twitter’a doğrudan bağlanabilen C3, kullanım sıklığına bağlı olarak 7 ila 30 saat arası etkin kullanım, 500 ila 1000 saate kadar da bekleme süresi sunuyor.

Orta fiyat kategorisindeki ürün, Vodafone Cep Avantaj tarifelerinden birine abone olanlarca 18 ay boyunca ayda sadece 18 TL ek ücretle edinilebiliyor. Vodafone, bu müşterilere ilk ay 5000 SMS ve 1 GB internet de hediye ediyor.

Medya oynatıcı, MP3, MP4 desteğine sahip olan Nokia C3'te FM stereo radyo ve RDS de var. Ovi Suite/PC Suite ile bilgisayara bağlanan cihaza elbette Ovi Mağaza’dan başka uygulamalar yüklenebiliyor. GPRS/EDGE ve WLAN internet bağlantısı bulunan cihazın WAP 2.0 ve MicroSD okuyucu özelliği mevcut.  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...