Kraliyet Düğünü NTV’de

İngiltere tahtının ikinci varisi Prens William ile Kate Middleton’ın düğünü bugün gerçekleşiyor. Düğün NTV’den de canlı olarak yayınlanacak.

28.04.2011 - 09:19

Kraliyet Düğünü NTV’de

Ünlü çiftin Westminister Kilisesi’ndeki düğünü ve düğün öncesindeki kortej ve çiftin Buckingham Sarayı’ndan halkı selamlaması en özel anlarıyla NTV ekranında olacak. 12:00’de başlayacak özel yayın 16:00’ya kadar sürecek.

BBC Türkçe Servisi ile işbirliğiyle, Westminister Kilisesi ve Buckingham Sarayı’ndaki canlı gelişmeler gün boyu yayınlanacak.

Modacı Atıl Kutoğlu, gazeteci-yazar Nilüfer Kuyaş ve NTV Tarih Dergisi’nden Ayşen Gür İngiliz Kraliyeti’nin geleneklerini, düğünün özelliklerini, gelin ve davetlilerin kıyafetlerini değerlendirecek.

NTV muhabiri Can Ertuna, BBC Türkçe’den Selin Girit de gün boyu Londra’dan ayrıntıları NTV izleyicileri ile paylaşacak. Kraliyet muhabirleriyle de canlı bağlantılar yapılacak.

Kraliyet Düğünü NTV’de

Uğruna resmi tatil ilan edilen 'Kraliyet Düğünü'nün detayları için tıklayın. Uğruna resmi tatil ilan edilen 'Kraliyet Düğünü'nün detayları için tıklayın.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...