Teradata, geleneksel olarak gerçekleştirdiği bilişim zirvesinin 14.sünü bu yıl İstanbul’da Cevahir Kongre Merkezi’nde düzenliyor. Etkinlik 26- 29 Nisan tarihleri arasında dünyanın her yerinden 1000’e yakın profesyonelin tarafından takip edilecek.

Etkinlikte, geleceğin teknolojisi alanında otoritelerden biri olarak kabul gören John Kao, üst üste 3 kez Avrupa Şampiyonluğu ‘Altın Ayakkabı’ ödülünü kazanan, görme engelli futbolcu David Clarke, Uluslararası İş Okulu INSEAD İş ve Teknoloji Profesörü ve Dış İlişkiler Başkanı Soumitra Dutta ve zirve süresince deneyimlerini paylaşacak olan eBay, Nokia, Migros gibi iş dünyasının önemli kurumlarının temsilcileri bulunacak.

The Enterprise Intelligence” (Kurumsal Zeka) Zirvesi'nde eBay, HSBC, Nokia, Vodafone, Lufthansa gibi Teradata müşterilerinin ve Teradata’nın üst düzey yöneticileri ve uzman danışmanları bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşacak.

Katılımcılar ilgi alanları ve sektörleri doğrultusunda istedikleri oturumlara katılarak kendi programlarını belirleyebilecek, konuşmacılarla birebir tanışıp konuşma fırsatı yakalayacaklar.

Zirve süresince yapılacak sunumlardan bazıları: