Liv Tyler Vogue Türkiye'de

Vogue Türkiye, Mayıs ayına dopdolu bir içerikle giriyor. İşte okuyucuların merakla beklediği sayı...

Haberler 29.04.2011 - 11:33

Liv Tyler Vogue Türkiye'de

Dünyanın en güzel kadınları arasında gösterilen Liv Tyler Vogue okurları için bambaşka bir stile büründü. 

Yuvarlak hatlı, yumuşak ve feminen bir kadından maskülen ve hafif karanlık bir karaktere dönüştü. New York'ta Patrick Demarchelier ile yaptığımız çekimin sonucu herkesi şaşırttı, Liv'i ise çok eğlendirdi.

Nil Karaibrahimgil, Stephen Jones'un şapkalar diyarında Alice oldu
Şapkalarına aşık Nil Karaibrahimgil, dünyanın en şahsına münhasır şapka tasarımcılarından Stephen Jones ile buluştu. Nil hem sergilenen eserlerle Vogue Türkiye objektifine poz verdi, hem de Stephen jones'la sanatı hakkında konuştu.

Ferzan Özpetek Floransa'da Aida yönetti, Vogue Türkiye bu operanın hayaletiydi
Vogue Türkiye, Floransa'nın ünlü opera binası Maggio Fiorentino'da Ferzan Özpetek'in yönettiği Aida'nın sahne arkasındaydı.

Biletleri çoktan tükenen, şefinden solistine ve sanat yönetmenine dünyanın en iyilerini buluşturan bu dev prodüksiyonun provaları Vogue Türkiye sayfalarına yansıdı.

MFÖ 39 yılı devirdi, 10 yeni şarkı müjdesi verdi
Birlikte müzik üreterek 39 yılı deviren MFÖ ile bu ay içinde piyasaya çıkacak yeni albümleri hakkında ilk kez Vogue Türkiye konuştu.

Ekip 40. yıl mevzuu hakkında ne düşünüyor, bu kardeş didişmesini andıran takılmalarda kime nasıl bir rol düşüyor? Ebru Çapa'nın röportajında ekip birbirini anlatıyor.

Sayfa Yükleniyor...