Keçimle kahvaltımızı ederken köpek saldırdı (Fıkra gibi olay-İstanbul)

İstanbul'da sahibiyle birlikte bir restoranda kahvaltı yapan keçiye bir köpek saldırdı. Köpek sahibi ve restoran çalışanlarınca durduruldu, keçi ise kuyruğundan yara aldı... İşte İstanbul Bahçelievler'de yaşanan fıkra gibi haberin ayrıntıları...

İHA 30.01.2019 - 11:46

Keçimle kahvaltımızı ederken köpek saldırdı (Fıkra gibi olay-İstanbul)

İstanbul Bahçelievler'de geçtiğimiz günlerde enteresan bir olay yaşandı. Lokantada sahibiyle birlikte yemek yiyen keçiye köpek saldırdı.

İddiaya göre sahibi tarafından tasma ve zincirsiz gezdirilen Dogo Arjantin cinsi köpek bir lokantada sahibiyle beraber yemek yiyen keçiye saldırdı.

Keçi ve sahibi ne olduğunu anlayamadan köpek keçiyi kuyruğundan ısırdı. Çevredeki vatandaşlar ve keçinin sahibi keçiyi köpekten kurtarmak için sandalye ile köpeğe vurdu.

Köpeğin saldırısından kurtulan keçi kaçmaya başladı. Vatandaşların elinden kurtulan köpek de keçiyi kovalamaya devam etti.

Köpeğin saldırma anı

Köpeğin saldırma anı

DEMİR ÇUBUKLA VURDU

Can havliyle köpekten kaçan keçi, sokakta bulunan bir iş yerine daldı. Hemen arkasından iş yerine saldırgan köpek de girdi. İş yerinde çalışanları ise bir anda neye uğradıklarını şaşırdı. İş yerine gelen keçinin sahibi köpeği yakaladı ve iş yerinin dışarısına çıkardı. Köpeğin sahibinin, elinde bulunan demir çubukla köpeğe vurduğu görüldü. Köpeğin saldırısı sonucu kuyruğu kopan keçi hemen veterinere götürüldü.

"BERABER KAHVALTI EDİYORDUK"

Keçiye adeta çocuğu gibi bakan ve yanından hiç ayırmayan Ali Sever, “Burada keçimle beraber kahvaltı ediyorduk. Dogo Arjantin köpeği bir anda saldırdı ben yere düştüm. Buradaki esnaf arkadaş köpeğin kafasına sandalye vurdu, keçiyi kurtardık. Ama kovalamaca devam etti. Keçim iki üç saat ameliyatta kaldı kuyruğu parçalandı. Raporunu alıp gidip karakola şikayet edeceğim. Karakoldan resim istediler bende hazırladım. Esnaf arkadaşlar olmasa öldürebilirdi. Ben Prensesle 24 saat beraberim sabah kahvaltıya beraber gideriz. İşe beraber gideriz” dedi.

Olay anı kamera görüntüsü

Olay anı kamera görüntüsü

Sayfa Yükleniyor...