'Sanki bana veda ediyordu'

TV yapımcısı Danny Panthaki, 27 yaşında hayata veda eden Amy Winehouse'un aşırı doz yüzünden öldüğünü iddia etti. Winehouse’un annesi ise kızının ölümüne inanamadığını söyledi: ''Seni seviyorum anne. Beni daima hatırla’ dedi. Sanki bana veda ediyordu”

25.07.2011 - 01:14

'Sanki bana veda ediyordu'

23 Temmuz günü Londra'nın Camden semtindeki evinde ölü bulunan şarkıcı Amy Winehouse'un, polis "Henüz ölüm nedeni belli değil" dese de aşırı doz yüzünden yaşamını yitirdiği söyleniyordu.


MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk polisin erkek arkadaşı olduğunu ve Winehouse'un aşırı doz Ecstasy ve alkolü br arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü.

Gazetenin yer verdiği bir diğer iddiaya göre de şarkıcının beraber uyuşturucu kullandığı bir arkadaşı onun çok tehlikeli bir hap aldığını söyledi.

Sunday Mirror, Winehouse'u ilk bulanın şahsi koruması olduğunu, korumanın polisi ve ambulansı çağırdığını da yazdı.

Magazin sitesi TMZ ise, sağlık ekiplerinin önceki akşam eve geldiğinde Winehouse’ın yaşam belirtisi gösterdiği ancak ambülansa taşınmadan yaşamını yitirdiğini yazdı. Amy’nin bir komşusu ise cumartesi erken saatlerde evden çığlık sesleri duyduğunu söyledi.

SENİ SEVİYORUM ANNE
Winehouse geçen ay erkek arkadaşı Reg Traviss tarafından terk edilmişti. Bu yüzden çok üzülen ve kalbi kırık hayata veda eden Winehouse’un eczacı annesi Janis ise 24 saat önce gördüğü kızının ölüm haberine inanamadığını söyledi: “Birlikte çok eğlenceli bir gün geçirdik. Beni kapının önüne kadar geçirdi. Sıkı sıkı sarıldı. ‘Seni seviyorum anne. Beni daima hatırla’ dedi. Sanki bana veda ediyordu.”

Eczacı anne Janis kızıyla üç yıl önce cenazesini planladıklarını da söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...