Star'da sürprizlerle dolu bir Yılbaşı ekranı

Orhan Gencebay ile Bir Ömür, dansözlü, sazlı sözlü 1 Erkek 1 Kadın, eğlenceli sürprizleri ile O Ses Türkiye Yılbaşı akşamı Star'da....

27.12.2012 - 18:14

Star'da sürprizlerle dolu bir Yılbaşı ekranı

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye birbirinden eğlenceli sürprizleri ile yılbaşı akşamı Star’da gecenize renk katacak.

Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz ve Hadise'den oluşan O Ses Türkiye jürisi bu defa, ünlüleri seçecek.

Yarışmanın bu gece ekrana gelecek yılbaşı özel programında Hülya Avşar, Hadise, Mustafa Sandal ve Murat Boz sahneye arkası dönük şekilde oturacak  ve şarkı söyleyen ünlünün kim olduğunu bilmeden seçimlerini yapacak.

Yayın Saati: 20.00 -Yılbaşı özel

ORYANTAL DİDEM YILBAŞI GECESİ 1 ERKEK 1 KADIN’DA
Zeynep dansözlü, sazlı sözlü bir eğlence düzenler. Bu sefer sessiz, sakin, baş başa bir yılbaşı geçirmeyi uman Ozan, Zeynep'in işgüzarlığı yüzünden kalabalık bir yılbaşı partisi hazırlığı içinde bulur kendini. Süslemeydi, hindiydi derken bir heves girilen geceye Ayla'yla Adalet'in didişmesi damgasını vurur. Mahir'in emrivaki olarak dansöz getirmesi her şeyin üstüne tüy diker.

Yayın Saati: 00.30 / Yeni Bölüm

Orhan Gencebay ile Bir Ömür
Orhan Gencebay'ın müzikteki 60. sanat yılına özel hazırlanan 32 sanatçının 33 eserini seslendirdiği ‘Orhan Gencebay ile Bir Ömür’ albümünün en güzel şarkıları yeni yılda Star’da ekrana gelecek.

Sezen Aksu, Emel Sayın, Volkan Konak, Özcan Deniz, Hande Yener, Yıldız Tilbe, Mustafa Ceceli, Nükhet Duru, Zerrin Özer, Demet Akalın, Manga, Duman, Deniz Seki, Zara, İzel, Kutsi, Berkay, Seksendört, Yıldız Usmanova ve Şafak Sezer Orhan Gencebay’ın en beğenilen şarkılarını seslendirecek.

Yayın Saati : 01.30

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...