Survivor Başladı!

Gönüllüler Takımı’nda ilk günden soğuk rüzgarlar esmeye başlarken Ünlüler’in hiç bilmediğimiz yönleri ekranlara yansıdı!

18.03.2013 - 10:31

Survivor Başladı!

Survivor başladı! Hem de öyle bir başladı ki daha ilk bölümünden izleyiciler ekranlara kilitlendi!

SEVDİKLERİNE SARILARAK AYRILDILAR
Ünlüler takımının üyeleri evlerinden ayrılırken oldukça hüzünlüydü. Kimi annesini, kimi eşini kimi sevgilisini son kez öptü ve uzun bir yolculuğa çıktı. Karın tokluğunda Panama’yı oldukça güzel bulan yarışmacılar yavaş yavaş karınları acıkmaya başlayınca neler yaptı?

İLK OYUNU ÜNLÜLER KAZANDI!
İlk oyunda tüm güçleriyle mücadele eden Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kazanan Ünlüler Takımı oldu. Gönüllüler takımı ise ilk günden çatırdamaya başladı. Yarışmacılardan Duygu, Bozok ile tartışarak ilk güne damgasını vurdu. Farklı bir yerde yatan ve yemek yemeyi reddeden Duygu elini ve ayağını da incitince sinirleri iyice bozuldu.


BOL BOL PATATES ALDILAR
Öte yandan oyundan kazandıkları parayı pazarda harcayan takımlar fiyatların yüksekliği karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Patates satın alan Ünlüler Takımı kazandıkları oyunlarda balık tutma takımını da elde edince kendilerini aç kalmaktan zor kurtardılar. Seyirciler birbirlerine ilk günden kenetlenen Ünlüleri Takımı'nın yarışmacılarını daha yakından tanıma fırsatını yakaladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...