'The Pacific' hakkında her şey CNBC-e Dergi'de

2010’un televizyon olayı 'The Pacific', Nisan’da CNBC-e’de. Steven Spielberg ve Tom Hanks imzalı bu savaş destanı hakkında her şey CNBC-e Dergi Nisan sayısında.

29.03.2010 - 13:43

'The Pacific' hakkında her şey CNBC-e Dergi'de

Steven Spielberg ve Tom Hanks imzalı savaş destanı The Pacific, Nisan’da CNBC-e’de ekrana geliyor. 

II. Dünya Savaşı’nın Pasifik cephesinde neler yaşandı; zaman çizelgesinden, savaş haritasına ve terimler sözlüğüne kadar diziyi izlemeden önce bilmeniz gereken her şey CNBC-e Dergi'nin Nisan sayısında.

Dahası II. Dünya Savaşı döneminin popüler şarkılarından ve tarihi ses kayıtlarından oluşan müzik CD’si CNBC-e dergi ile herkese hediye. Edith Piaf’ın La Vie en rose’undan Lale Andersen’in Lili Marleen’ine kadar dönemin en anlamlı şarkıları bu albümde. CNBC-e Dergi Nisan sayısıyla kendinizi savaşın içinde bulacaksınız.

II. Dünya Savaşı Şarkıları CD'sinde şu şarkılar yer alıyor:
1. Lili Marleen- Lale Anderson
2. There’ll Always Be an England- Vera Lynn
3. We’ll Meet Again- Vera Lynn
4. Bella Ciao- Gruppo Folk Italiano
5. Katjuscha- La Bande Mungo Cass
6. Boogie Woogie Bugle Boy- The Andrew Sisters
7. Run Rabbit Run- Flanagan & Allen
8. Der Fuehrer’s Face- Spike Jones & His City Slickers
9. La Vie en rose- Edith Piaf

II. Dünya Savaşı Şarkıları CD'si dergiyle birlikte hediye. II. Dünya Savaşı Şarkıları CD'si dergiyle birlikte hediye.

24’te yeni günün komplo ağı, Chuck’ın not defteri, How I Met Your Mother’dan 100. Bölüm şerefine müzikal ve Klon Savaşları Lego ödüllü testi... Ayın sürpriz konuklarını, özel bölümlerini ve sıradışı anlarını yine CNBC-e Dergi’den takip edeceksiniz. CNBC-e dizi ve filmlerinin yanı sıra e2 programları hakkında merak ettiğiniz her şey Nisan sayısında.

Uluslararası İstanbul Film Festivali, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD... Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...