'The Simpsons Flipbook' CNBC-e Dergi'yle

"South Park ve The Simpsons Flipbook" CNBC-e Dergi Temmuz sayısı ile herkese hediye!

Haberler 02.07.2012 - 16:46

'The Simpsons Flipbook' CNBC-e Dergi'yle

Evde, plajda, bahçede yaz sıcağında keyifli oyunlar ve dosyalar CNBC-e Dergi Temmuz sayısında. 150. Sayı hatırası “South Park ve The Simpsons Flipbook” dergi ile herkese hediye!

Yaz eğlencesi CNBC-e Dergi'de de devam ediyor. CNBC-e Temmuz sayısında Sherlock ile katil kim oyunu, Game of Thrones karakter testi, Doctor Who gizli kelime avı, eşleştirme oyunu, kurt adam sevgili testi gibi oyun ve bulmacaların yanı sıra CNBC-e moda trendleri, Marge ve Homer’dan güzellik sırları, televizyonun kötü kadınları, CNBC-e gezginleri ile Bart ve Lisa’nın gözünden kadınlar ve erkekler gibi çok özel yaz dosyaları yer alıyor.

Dahası The Vampire Diaries’in vampirlerle dolu seti, Mad Men’in en unutulmaz 6 anı, Breaking Bad cephesinden haberler ve Dexter hakkında bilmedikleriniz CNBC-e Dergi bilmeceli-bulmacalı tatil sayısında…

Kara Şövalye Yükseliyor, İnanılmaz Örümcek Adam, Albert Nobbs, Bu Dans Senin ve Vahşiler... Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler ile bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi'nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

Sayfa Yükleniyor...