TV’de 3D keyfi başlıyor

Türkiye’nin doğa harikaları, Afrika’da Safari macerası ve dev köpekbalıkları… 3 boyutlu belgeseller 5 Haziran’dan itibaren ay boyunca CNBC-e ekranında. Üstelik bu 3D yapımları izlemek için özel gözlük CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

02.06.2010 - 11:39

TV’de 3D keyfi başlıyor

Daha önce izlediğiniz belgeselleri ve gezi programlarını unutun. CNBC-e’nin yeni belgesel kuşağı ile televizyonda ilk defa üç boyutlu belgesel izlemeye hazır olun. CNBC-e Dergi’nin hediye ettiği özel gözlükler sayesinde sırasıyla 3D Mega Shark, 3D Safari Afrika, 3D Türkiye ve 3D Safari Endonezya adlı belgeselleri üç boyutlu olarak izleyeceğiz.


5 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak serinin ilk belgeseli 3D Mega Shark ile köpekbalıklarını konu edinen macera filmlerini aratmayan, sualtı dünyasının kapıları aralanacak.

3D MEGA SHARK
Sizi köpekbalıklarıyla ilgili bir belgesel izlemeye değil, bir dedektiflik hikayesinin parçası olmaya davet ediyoruz. Yıllarını köpekbalıkları üzerine araştırma yapmaya adamış bir grup bilimadamı, dalgıç ve sualtı filmi yönetmeninden oluşan Mega Shark ekibi belgeseli, FBI’ın çeşitli suçlar işleyen insanların profillerini çıkarmak için kullandığı yöntemlerden esinlenerek, köpekbalıkları hakkında şimdiye kadar bilinen tüm verileri yan yana koyup, karşılaştırıp, alışılmışın dışında ve belgeselin ötesinde bir yapıma dönüştürüyor. Ekip, 3D teknolojisini ve kabus balık olarak da nitelendirilen Megalodon’un gerçekten var olup olmadığı hakkındaki gizemli hikayeyi bir araya getiriyor ve tüm dünyanın soluğunu tutup izleyeceği bir macera ortaya çıkarıyor.

TV’de 3D Keyfi, her Cumartesi 20.00’de orijinal sesiyle, her Pazar 15.00’te ise dublajlı olarak CNBC-e’de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...