Ünlü mankenler 2012 takılarını tanıtacak

Türkiyeni'nin en prestijli takı ve aksesuar fuarı, Eva Maya'nın defilesi ile başlayacak.

22.11.2011 - 12:03

Ünlü mankenler 2012 takılarını tanıtacak

145 yerli ve 10 yabancı firmanın katıldığı 2. fuarın büyük başarısının ardından, özellikle Türk ve Osmanlı kreasyonlarının yurt dışında büyük ilgi görmesi nedeni ile yabancı alıcıların ve Türkiye'de  anahtar teslim şube açmak isteyen büyük firmaların "franchise" vermek için yoğun ilgi göstereceği 3. Bijuteri ve Tekstil Aksesuarı Fuarı "Bijoux Expo Turkey", 1-4 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

1500 yabancı profesyonel alıcıyı ve 15 bin yerli profesyoneli ağırlamaya hazırlanan "Bijoux Expo Turkey"de, 2012'nin moda olacak takı ve aksesuarları tanıtılacak.

ÜNLÜ MANKENLERDEN 2012 MODASI TAKILARLA AÇILIŞ DEFİLESİ
Ünlü model Eva Maya ile başlayacak olan açılış defilesinde, Türkiye'nin önde gelen takı ve aksesuar markaları,yeni sezon takı modasını,moda takipçilerine görsel bir şölene dönüştürerek sunacaklar.

CEMİL İPEKÇİ YENİ KOLEKSİYONUNU BIJOUX EXPO'DA TANITACAK
Fuarda, uzun zamandır Osmanlı takıları için koleksiyonlar hazırlayan ünlü modacı Cemil İpekçi'nin sunumları da ve sektördeki öncü markaların defileleri de yer alacak.

Bijuteri ve aksesuar sektörünün tüm segmentlerini bir araya getiren fuarda; kolye, küpe, yüzük, broş, tekstil aksesuarları, etnik takılar, şapka,kemer ve doğal taş ürünleri gibi pek çok alanda ürün grubu ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...