Varyap Grand Tower’da son daireler satışta

Ataşehir'deki Varyap Meridian’ın en lüks bloğu Grand Tower teslime hazırlanıyor. Grand Tower’da son daireler, satışa sunuluyor.

Haberler 28.10.2012 - 17:33

Varyap Grand Tower’da son daireler satışta

Dünyanın en iyi mimari projesi ödüllü Varyap Meridian’da 4 bloğun teslimi tamamlandı, 800 aile evlerine taşındı. Projenin en lüks bloğu olan Grand Tower ise yıl sonunda tamamlanacak.

Son dairelerin satışa sunulduğu Varyap Meridian’ın Grand Tower’ında stüdyodan 4+1’e kadar farklı tiplerde daireler yer alıyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzu bulunan Grand Tower’da bay ve bayan soyunma odalarının içinde, geniş ve konforlu buhar banyoları, saunalar ve şok duşları yer alıyor.

Varyap Meridian Grand Tower’ın girişinde lobi alanları yer alıyor. Lobilerde yer alan televizyonlarda dev ekranda maç izlenebiliyor; bilardo, langırt, masa tenisi oynanabiliyor. Site sakinleri, isterlerse bu alanlarda kendi özel etkinlik, parti ve organizasyonlarını düzenleyebiliyor.

LEED sertifikasyon programına dahil ilk konut projesi olan Varyap Meridian’da tasarım aşamasında alınan önlemler, çevreci malzeme seçimi, atık yönetimi, elektriğin bir kısmının rüzgar ve güneş enerjisinden üretilmesiyle sağlanan enerji ve su tasarrufu, site sakinleri için yüksek konforu ve minimum tüketim maliyetini biraraya getiriyor.

Sürdürülebilir peyzaj tasarımı, yağmur suyu ve gri suyun tekrar kullanımı sayesinde LEED kriterlerine uygun olarak yüzde 50 oranında su tasarrufu sağlanıyor.

Sayfa Yükleniyor...