Xbox One’dan ilk görüntüler

ABD’li bir oyunsever, eline yanlışlıkla 2 hafta önceden ulaşan Xbox One ile çektiği görüntüleri internette paylaştı.

11.11.2013 - 15:07

Xbox One’dan ilk görüntüler

Elektronik ürün perakendecsini Target’ın yanlışlıkla 2 hafta önceden Xbox One yolladığı  André Weingarten adlı oyunsever, bu fırsatı değerlendirerek konsolu deneyen ilk ABD’li oldu.

Xbox One’ı kutusundan çıkarma süreciyle birlikte kameraya alan oyunsever, konsoldan performansına dair bilgileri de Twitter’da açtığı hesaptan paylaştı.

Weingarten’in verdiği bilgilere göre, Xbox One’da herhangi bir oyun oynamadan önce 500 MB’lık bir güncelleme paketi indirmek gerekiyor.

İlk gününde 1 milyar dolar gelir elde eden Call of Duty: Ghosts oyununun kapladığı alan 39 GB. Ancak oyunun yüzde 51’lik kısmı yüklendiğinde oynamaya başlayabiliyorsunuz. Bu miktarın yüklenmesi de yaklaşık 15 dk alıyormuş.

MICROSOFT’TAN SANSÜR
the Verge sitesinin haberine göre, Microsoft promosyon çalışmaları son sürat devam eden konsolun yanlışlıkla bir oyuncunun eline geçmesinden memnun değil.

Weingarten’in YouTube’a yüklediği video bir süre sonra kaldırılırken, Twitter ve Google’daki hesapları da geçici olarak kapatıldı.

Ancak videoya erişim tekrar sağlanırken, oyunseverin internet hesapları da açıldı.

Microsoft için kötü haber, Target’ın yanlışlıkla ön siparişleri erkenden yolladığı müşteri sayısının 1 değil, 150 olduğu yönünde.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...