Yetenek Sizsiniz Türkiye’de finale 2 adım kala heyecan dorukta! Kimileri Atalay Demirci’nin kazanmasına kesin gözüyle bakarken kimilerinin tercihleri çok farklı. Kimi tutarsa tutsun tüm Türkiye heyecanlı bir şekilde Yetenek Sizsiniz Türkiye’yi kimin kazanacağını merak ediyor.

Bu akşam 20.00’de Star TV’de ekranlara gelecek olan yeni bölümde seyirci finale çıkaracağı isme oy verecek. Yarışmacılar kıyasıya bir mücadeleye girecek. Minik Yusuf ise yine bizi gülmekten kırıp geçirecek.

SON FİNALİSTLER
Öte yandan seyirciler Cumartesi akşamı 19.30’ta Star TV’de heyecanlı anlara şahit olacaklar! Cumartesi gecesi yarı final heyecanı yaşanacak ve finale kalacak olan son finalistler seçilecek. Pazar akşamı finali yayınlanacak olan Yetenek Sizsiniz’in son finalistleri Cumartesi akşamı kıyasıya bir mücadeleye girecek. Her bölümü heyecanlı ve eğlenceli performanslarla süslenen programda bakalım hangi yetenekler finale kalacak?

Yetenek Sizsiniz’de bir diğer sürpriz ise son finalistin Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın tarafından seçilecek olması. Son yarı final gecesinde seyirciden en çok oy alan yarışmacılar doğrudan finale yükselirken, jüri de en çok alan diğer adaylar arasından son finalisti belirleyecek. 

FİNALLER PAZAR VE PAZARTESİ
Birbirinden iddialı shovları ve Alp Kırşan'ın sunumuyla ekrana gelen "Yetenek Sizsiniz Türkiye"nin son yarı final bölümü Cumartesi, final bölümleri ise Pazar ve Pazartesi akşamı Star TV’de yayınlanacak. Tüm Türkiye bu heyecanlı yarışmayı ve birbirinden iddialı shovları tvyo.com’dan takip edecek.

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE FİNAL 1
Büyük bir merakla izlenen Yetenek Sizsiniz Türkiye’de sona gelindi. Pazar ve Pazartesi akşamı ekrana gelecek final bölümlerinde heyecan ve eğlence bir arada yaşanacak.

BÜYÜK ÖDÜL KİME GİDECEK?
Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın jüri koltuğunda yarışmacıların performansları yorumlarken, seyirci oyları da birinciyi belirleyecek.

Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanını izlemek için TIKLAYIN.


Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da favori programınızı tvyo.com’dan takip etmeyi unutmayın.