Eski Başbakan Cameron ayağında terlikle yakalandı

Brexit sonrası istifa etmek zorunda kalan İngiltere eski Başbakanı David Cameron ayağında terlik, bir otoparkın duvarının üzerine oturmuş balık ve patates yerden kameralara yakalandı.

ntv.com.tr 26.08.2016 - 13:30

Eski Başbakan Cameron ayağında terlikle yakalandı

İngiltere eski Başbakanı David Cameron yeni yaşamını alışmaya çalışıyor.

İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma referandumu "Brexit" sonrası istifa etmek zorunda kalan eski Başbakan David Cameron, Cornwall kentinde araçların park edildiği bir alanda görüldü.

Eski Başbakan Cameron'ın ayaklarında terlik var. Bir duvarın üzerine oturan Cameron'ın terlikleri ayaklarından çıkmış ve çıplak ayakla yere bastığı görülüyor.

Cameron'ın kucağında ise bir fast food tabağı görülüyor. Eski başbakan, İngilizlerin meşhur yemeği balık ve patates (fish and chips) yiyor. Eski Başbakan Cameron yemeğini çiğnerken, bir noktaya odaklanmış, boş gözlerle bakıyor.

Fotoğraf karesinde arkası dönük ve ayakları çıplak kadının da, David Cameron'ın eşi Samantha Cameron olduğu tahmin ediliyor.

David Cameron kısa süre öncesine kadar İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth'le birlikte kameralara poz veriyordu. 
David Cameron kısa süre öncesine kadar İngiltere Kraliçesi İkinci Elizabeth'le birlikte kameralara poz veriyordu. 

BREXIT SONRASI İSTİFA

İngiltere eski Başbakanı David Cameron, ülkesinin AB üyeliğini referanduma götürme kararı almıştı.

23 Haziran'da yapılan referandumda Birleşik Krallık'ta yaşayanların yüzde 52'si Avrupa Birliği'nden ayrılma yönünde oy kullandı.

Referandumda ülkesinin AB üyesi olarak kalması için kampanya yürüten David Cameron yenilgi sonrası istifa etmek zorunda kalmıştı.

Sayfa Yükleniyor...