İsrail Başbakanı Netanyahu'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı açıklanmıştı. Netanyahu, sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülü mesajında sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

İsrail Başbakanı Netanyahu'dan sağlık durumuyla ilgili açıklama

Netanyahu, Twitter hesabından paylaştığı görüntülü mesajında, "Dün güneşte şapkasız ve susuz vakit geçirdim. Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. İlginiz için hepinize teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Tedavi gördüğü Şiba Hastanesinin personeline de teşekkür eden Netanyahu, halkına "Ülkede bir sıcak hava dalgası var. Güneşte daha az zaman geçirmenizi ve daha çok su tüketmenizi rica ediyorum." dedi.

İsrail Başbakanlık Basın Ofisinden yapılan açıklamada ise ilk incelemelere göre Netanyahu'nun sağlık durumunun "iyi olduğu ve su kaybı nedeniyle rahatsızlandığı" aktarıldı.

Times of Israel gazetesinin haberinde de yarın düzenlenmesi beklenen İsrail'in haftalık Bakanlar Kurulunun haftalık toplantısının pazartesi gününe alındığı kaydedildi.

İsrail Başbakanlık Basın Ofisinden yapılan açıklamada, "Başbakan Şiba Hastanesi'ne geldi, durumu iyi ve tıbbi inceleme yapılıyor." ifadelerine yer verilmişti.

73 yaşındaki Netanyahu, İsrail'de aralıklı olarak toplamda 14 yıldır başbakanlık görevini yürütüyor.

Sayfa Yükleniyor...