'Putin için soyunun'

Rusya'da bu yıl sonunda yapılacak parlamento seçimlerinde Putin'e genç kadınların soyunarak destek vermesi için kampanya başlatıldı.

Haberler - Anadolu Ajansı 18.07.2011 - 15:29

'Putin için soyunun'

Rusya'da, iktidardaki Birleşik Rusya Partisi (BRP) milletvekili Kiril Şçitov'un blogunda ilginç bir kampanya çağrısında bulundu. 'Putin'in ordusu' adı verilen kampanyanın tanıtımında önce, yüksek topuklu ayakkabısıyla Moskova sokaklarında gezen Diana adındaki genç bir kadının görüntüsüne yer veriliyor.

Daha sonra ise "elbiselerimi Putin için parçalarım" diyen genç kadın, elbisesini yırtmaya başlıyor.

SOYUNACAK KADINLARA IPAD 2 HEDİYE
Bu tanıtımla başlatılan kampanyada genç kadınlara soyunmaları çağrısında bulunuluryor ve soyunacak kadınların bir Ipad-2 kazanma şansına sahip olacağı vurgulanıyor.

Bu arada gelecek yıl Mart ayında yapılması planlanan devlet başkanlığı seçimine Dimitriy Medvedev'in mi yoksa Putin'in mi katılacağı konusu netlik kazanmazken, başlatılan bu kampanyada hedefin Putin'in devlet başkanlığına dönmesini sağlamak olduğu belirtiliyor.

BRP milletvekilinin blogunda duyurduğu kampanyayı kimin düzenlediği netlik kazanmadı.

Rusya'da geçen yıl Ekim ayında gazetecilik fakültesinde okuyan bir grup genç kız, Putin'in 58. doğum günü dolayısıyla çıplak fotoğraflarının bulunduğu bir takvim bastırmıştı.

Sayfa Yükleniyor...