Almanya geldi

A Milli Takım ile 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme grubu maçında 7 Ekim Cuma günü karşı karşıya gelecek olan Alman Milli Takımı İstanbul'a geldi.

 • 1

  Almanya geldi

  Almanya geldi
  A Milli Takım ile 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme grubu maçında 7 Ekim Cuma günü karşı karşıya gelecek olan Alman Milli Takımı, İstanbul'a geldi.
 • 2

  Almanya geldi

  Almanya geldi
  Alman Milli Takımı, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda özel uçak yolcularının çıktığı Genel Havacılık Terminali'nden çıkarak kendilerini bekleyen otobüse bindi.
 • 3

  Almanya geldi

  Almanya geldi
  Almanya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw yönetimindeki, Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'in de aralarında bulunduğu kafile, daha sonra konaklayacakları Ceylan Intercontinental Hotel'e hareket etti.
 • 4

  Almanya geldi

  Almanya geldi
 • 5

  Almanya geldi

  Almanya geldi
  Bu arada A Milli Futbol Takımı da, Almanya maçının hazırlıklarını, Türk Telekom Arena'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  Trabzonspor'un Eskişehirspor ile yaptığı karşılaşmanın son dakikalarında aldığı darbeyle ayağında kesik oluşan Burak Yılmaz'ın özel bir koruyucuyla antrenmana katıldığı öğrenildi. Kaleci Volkan Demirel ise takımdan ayrı özel bir çalışma yaptı.

  Ay-yıldızlılar, Cuma günü 21.30 başlayacak ve NTV'den naklen yayaınlanacak maçın hazırlıklarını, yarın saat 18.00'de Fiyapı İnönü Stadı'nda yapacağı antrenmanla sürdürecek.