2017'de en çok konuştuğumuz skandallar

2017'de sov dünyasında skandallar listesine giren ve konuşulan 10 olayı, Vogue Türkiye'den İnan Kırdemir derledi. İşte yıla damga vuran skandallar

 • 1

  Skandallar listesi, Kendall Jenner'ın yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırılan reklamıyla başlıyor. "Irkçı ve siyahilere yönelik polis şiddetini küçümsediği" gerekçesiyle sosyal medyada büyük bir tepkiyle karşılaşan reklam, yalnızca ünlüler dünyası için değil reklam dünyası için de asla unutulmayacak bir skandal.
 • 2

  Adele'in Grammy Ödülü'nü Kırması

  Bu yıl Grammy'deki zaferini nasıl kutlayacağını şaşıran Adele'in heyecandan ödülünü kırması yılın en tatlı skandalları arasında tebessümle hatırlayacağımız bir olay.
 • 3

  Justin Bieber'in Despacito'nun Sözlerini Unutması

  Tüm zamanların en çok çalılnan şarkısı unvanına sahip olan Despacito'nun sözlerini unutan Justin Bieber'a verdiğimiz skandal notu 10 üzerinden 7.
 • 4

  Nicole Kidman'ın Yanlış Kişiyi Öpmesi

  Nicole Kidman'ın, 'Big Little Lies' ile 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü kazanan rol arkadaşı Alexander Skarsgard'ı dudağından öperek tebrik etmesi, ödül töreninde şaşkınlığa neden olmuştu. Törene eşi Keith Urban ile birlikte el ele gelen 41 yaşındaki Avustralyalı oyuncunun yanlış kişiyi öptüğü espirileri yapıldı. Keith Urban ise sadece ödül heyecanlarını ve başarılarını paylaşan iki oyuncunun bu tebrikleşmesini içten bir tebessümle karşıladı.

 • 5

  Hollywood'taki taciz iddiaları 

  Hollywood'u ayağa kaldıran bu skandaldan sonra bir kez daha anladık ki, taciz skandalında adı geçen Harvey Weinstein sadece buzdağının görünen kısmı. Asıl sorumlu, ataerkil yapılanmayı içselleştirip dayatan sistem.

 • 6

  Kendall ve Kylie'nin Olaylı Tişörtleri

  Kendall ve Kylie Jenner'ın Notorious BIG, Tupac ve Ozzy Osbourne baskılı vintage tişörtleri de bu yıl ağır eleştiri oklarının hedefindeydi.
 • 7

  Met Gala'daki Sigara Skandalı

  Met Gala'nın en önemli kurallarından biri gecede asla sigara içilmemesi. Ne yazık ki, bu kuralı tuvalette delen tanıdık simalar vardı.
 • 8

  Justin Bieber ve Selena Gomez'in Yeniden Aşk Yaşaması

  Justin Bieber ve Selena Gomez hayranları bu duruma sevinse de, bu birlikteliğin hatırı yılın skandalları arasında yer alacak kadar büyük.
 • 9

  Gigi'nin VS Kadrosuna Dahil Olamaması

  Önce VS kadrosuna yer alacağı açıklandı, son dakika bir kararla çıkarıldı. Neden olaraksa, Gigi'ye Çin hükümeti tarafından ambargo koyulan ambargo gösteriliyor
 • 10

  Donald Trump'ın Meryl Streep'e Sataşması

  Sadece başlıktan dahi anlayabileceğiniz üzere, Donald Trump'ın Meryl Streep gibi ünlülere bile meydan okuması 2017'nin skandal