Angelina Jolie terapiye başladı

ntv.com.tr

Angelina Jolie, Brad Pitt’e boşanma davası açmasının ardından yaşadığı travmayı atlatabilmek için altı çocuğuyla birlikte terapi alıyor.

 • 1

  TÜM AİLE SARSILDI

  TÜM AİLE SARSILDI

  Angelina Jolie ile Brad Pitt’in boşanmaya karar vermesinden sonra sonra tüm aile sarsıldı.

 • 2

  ÇOCUKLARLA TERAPİYE GİDİYOR

  ÇOCUKLARLA TERAPİYE GİDİYOR

  People’ın haberine göre 41 yaşındaki aktris ve altı çocuğu boşanma sürecinde yaşadıkları yıkım sonrası terapiye başladı.

 • 3

  "BÜYÜK TRAVMA YAŞIYOR"

  "BÜYÜK TRAVMA YAŞIYOR"

  Bir kaynağın aktardığına göre Jolie, çocuklarının iyiliği için güçlü duruyor ama aslında büyük bir travma yaşıyor.

 • 4

  HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

  HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

  Kaynak, “Angelina, çocuklarını korumak için ne yapmak zorunda olduğunu hissediyorsa onu yaptı” dedi.

 • 5

  NORMAL GÖRÜNÜYOR

  NORMAL GÖRÜNÜYOR

  Perde arkasında Pitt ile çocukların velayeti ve mal paylaşımı konusunda pazarlık yaptığı ve geçici anlaşmaya vardığı öğrenilen Jolie’nin, tüm bu ağır sürece rağmen altı çocuğuna mümkün olduğunca normal görünmeye çalıştığı iddia edildi.

 • 6

  "KÜÇÜKLER HENÜZ ANLAMADI"

  "KÜÇÜKLER HENÜZ ANLAMADI"

  People’a konuşan bir kaynak, “Küçük çocuklar neler olduğunu tam olarak anlamıyor” dedi.

 • 7

  İKİ EV DEĞİŞTİRDİ

  İKİ EV DEĞİŞTİRDİ

  Jolie, Pitt’e boşanma davası açmasıyla birlikte Malibu’da kiraladığı, çocuklar için geniş oyun alanı olan bahçeli ve havuzluk eve taşınmıştı. Ardından California’daki Hidden Hills bölgesinde bir başka ev kiraladığı ve buraya taşındığı iddia edildi.

 • 8

  PITT'İN KALP KIRIKLIĞI

  PITT'İN KALP KIRIKLIĞI

  Çifte yakın kaynakların aktardığına göre Brad Pitt de Jolie gibi zor günler geçiriyor. Boşanma ile birlikte sarsılan ve yaşananlardan dolayı kalp kırıklığı yaşayan 52 yaşındaki aktör, olayların yanlış yorumlanmasından dolayı rahatsız ve ailesinin yaşananları atlatma kabiliyetini riske attığını düşünüyor. Ünlü oyuncunun Los Feliz’deki evinde kalmaya devam ettiği öğrenildi.

 • 9

  MADDOX KAVGASI

  MADDOX KAVGASI

  Jolie’nin boşanma kararını, 14 Eylül’de ailece yapılan bir seyahat esnasında, özel jette alkol alan Brad Pitt’in sarhoş olarak 15 yaşındaki Maddox’a şiddet uygulaması nedeniyle aldığı iddia edildi. Olay, Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı ve FBI tarafından inceleme altına alındı.

 • 10

  GEÇİCİ OLARAK ANLAŞTILAR

  GEÇİCİ OLARAK ANLAŞTILAR

  Jolie ve Pitt arasında sağlanan geçici anlaşmaya göre, çocukların velayeti Jolie’ye verilirken, Pitt’e de görüşme hakkı tanındı. İlk görüşmenin bir terapist eşliğinde yapılacağı öğrenildi.

 • 11

  ALKOL TESTİ İÇİN GÖNÜLLÜ

  ALKOL TESTİ İÇİN GÖNÜLLÜ

  Ayrıca Pitt’in uyuşturucu ve alkol testine tabi tutulmayı gönüllü olarak kabul ettiği, tüm ailenin birlikte terapi alacağı da iddialar arasında.

 • 12

  "HER ŞEYİ YAPACAK"

  "HER ŞEYİ YAPACAK"

  People’a konuşan bir kaynak, “Brad çocuklarını dünyadaki her şeyden daha çok seviyor ve onlar için her şeyi yapar. Onlarla birlikte olabilmek için şimdi ve daima ne yapılabiliyorsa yapacak” dedi.