Asena Atalay artık konuşmayacak

Asena Atalay, boşandığı eşi Caner Erkin’in kendisi hakkında yaptığı sert açıklamanın ardından sessiz kalma kararı aldı.

 • 1

  Caner Erkin, 6 yaşındaki oğlu Çınar için yaptığı harcamaların karşılığı olarak hakkında 451 bin liralık icra takibi başlatan Asena Atalay’a “Akıl sağlığından yoksun” demiş, ardından oğlunun velayetini almak için dava açacağını söylemişti.

 • 2

  Futbolcunun sert çıkışı karşısında sessiz kalan Asena Atalay’ın, dava süreci sonuçlanana kadar konuşmama kararı aldığı öğrenildi.

 • 3

  Asena Atalay'ın Caner Erkin'e yönelik başlattığı ikinci icra takibi sonrası iki isim arasındaki gerginlik artmış, Caner Erkin, Asena Atalay'ın evlilik birliği sırasında üçüncü kişilerle birlikte olduğu halde oğlunun zarar görmemesi için hukuki haklarını kullanmadığını belirtmişti. "Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip" demişti.

 • 4

  Caner Erkin'in Asena Atalay’a yönelik o zehir zemeberek açıklamasının tamamı şöyle:

  "Bugün basından Asena Atalay'ın hakkımda oğlum Çınar'ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim.”
 • 5

  “Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay'a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım.”
 • 6

  “Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum. Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum."