'Ben deli değilim'

Cem Yılmaz fotoğrafçı Mehmet Turgut’un sahibi olduğu 46 dergisinin ilk sayısına çarpıcı pozlar verdi.

 • 1

  'Ben deli değilim'

  'Ben deli değilim'
  Ünlü komedyen Cem Yılmaz, fotoğrafçı Mehmet Turgut’un sahibi olduğu 46 dergisinin ilk sayısı için objektif karşısına geçti. Hatta poz vermekle kalmadı, burun makyajını da kendi yaptı.
 • 2

  'Ben deli değilim'

  'Ben deli değilim'
  Cem Yılmaz dergiye verdiği röportajda da Yahşi Batı için yapılan eleştirilere şöyle yanıt verdi: “Eleştirilere filmdeki kelebek sahnesiyle cevap vermek isterim: ‘Nereye baktığın değil, ne gördüğün önemli!’. Tarihin bir köşesinde kalan cevap, şimdi ulaşmış oldu muhattabına. Eleştirilere sonradan cevap vermek daha güzel oluyor. Ben o soruyu hala nasıl hatırlıyorsam o da hatırlamalı… Bu film için de ‘Daha kısa olabilirdi, 10 dakikada toparlanabilirdi’ diyen biri var. Film 10 dakika da olabilirdi ama 10 dakikaya sıkıştırdığım filmi anlamayacak olanlar da var. Üstün zekalılara film yapmıyoruz, ben de normal bir insanım. Bazıları çok genç yaşlardan itibaren sahnede ahkam kestiğimi düşünüyorlar. ‘Cem de çok zeki çocuk’ diyorlar. Ama ben çok zeki biri değilim, normalim. Benim çıkardığım bu kadar, daha kısasını yapamam. Hızlandırılmış kurslarımız yok, kısa film merakım da yok, hiçbir zaman olmadı…”
 • 3

  'Ben deli değilim'

  'Ben deli değilim'
  Başkasının sıfırdan kurduğu bir filmde oynayıp oynamayacağı sorusuna da şu yanıtı verdi: “Mümkün tabii ama kimsenin beni oyuncu olarak seçeceğini düşünmüyorum. Çünkü insanlarla çok fazla ilişkim yok. Bu da karikatür gibi bir şey. ‘Neredeydin?’ sorusuna ‘Red Kit bardaydık, hep sinema konuştuk’ diyeceğim bir dünyam yok benim. Laf arasına ‘Çok yoğunum, oradan oraya gidiyorum’ cümlesini sıkıştırmıyorum. Ne yani civadan daha mı yoğunsun?”
 • 4

  'Ben deli değilim'

  'Ben deli değilim'
  Delilik sembolü olan ‘46’ rakamıyla özdeşleşen dergi iki ayda bir yayınlanacak.