Beren Saat ile Kenan Doğulu boşanıyor iddiasına Kenan Doğulu'dan ilk açıklama

Beren Saat’in Instagram’da yaptığı “En hüzünlü doğum günüm” paylaşımı, Kenan Doğulu ile boşanacakları iddialarına yol açmıştı. Kenan Doğulu iddialara ilk kez yanıt verdi.

 • 1

  Beren Saat’in 26 Şubat’ta Instagram’da yaptığı “En hüzünlü doğum günüm” paylaşımı, Beren Saat-Kenan Doğulu evliliğinde sona gelindiği dedikodularına yol açmıştı. İddialara yanıt, Doğulu’dan geldi...

 • 2

  Kenan Doğulu, önceki akşam konser provası için Maslak Volkswagen Arena’daydı. Yaklaşık altı saat süren provalarda gayet keyifli görünen Doğulu, mekandan ayrılmadan önce habercilerin sorularını yanıtladı.

 • 3

  Hürriyet'in haberine göre soruların büyük çoğunluğu ise eşi Beren Saat’in geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımı ve sonrasında ortaya atılan iddialarla ilgiliydi.
 • 4

  26 Şubat’ta 35 yaşına basan Saat’in “En hüzünlü doğum günüm” dediği, bir trafik kazasında kaybettiği ilk aşkı Efe Güray’dan da bahsettiği o uzun mesaj, evlilikte kriz olduğu şeklinde yorumlanmıştı.
 • 5

  Hemen ardından ortaya atılan “Boşanıyorlar” iddialarıyla ilgili Kenan Doğulu şöyle dedi: “Ne boşanması, aramızda hiçbir problem yok. Bu tür dedikodulara da zaten alışkınız. Benim bunu belki yirminci duyuşumdur.” 

 • 6

  Ünlü müzisyen “Beren Hanım boşanmak istiyormuş ama siz karşı çıkıyormuşsunuz” sözlerine ise “Bu dedikodular nereden çıkıyor bilmiyorum ama öyle bir şey yok. Boşanmıyoruz” diye karşılık verdi.
 • 7

  Beren Saat’in Instagram’daki hüzünlü paylaşımı, 2014’te Amerika’da evlendiği Kenan Doğulu ile arasında ciddi bir sorun olduğunu düşündürmüştü.

 • 8

  Beren Saat, doğum gününde şu mesajı paylaşmıştı: "Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)"

 • 9

  "Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum.

  Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine... İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!..."