Berkay, Caner Erkin'in sözleri hakkında konuştu

Bir dönem adı Asena Atalay’la anılan Berkay, Caner Erkin’in “Asena evliliğimiz sırasında üçüncü kişilerle birlikte oldu” sözleri hakkında konuştu.

 • 1

  Berkay, önceki akşam Mall of İstanbul’da konser verdi. Ünlü şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 2

  Bir dönem adı Asena Atalay’la anılan Berkay’a, Caner Erkin’in “Evlilik birliği sürecinde üçüncü kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiçbir hukuki hakkımı kullanmadım” sözleri hatırlatıldı ve “Çıkan haberlerde sizin de adınız geçti, Caner Erkin’in bu sözlerine ne diyeceksiniz?” diye soruldu.
 • 3

  Şarkıcı, şöyle yanıt verdi: “Üçüncü kişiler diyor, kişi demiyor. ‘Kişiler’ olunca bir kişi olmuyor zaten. Konunun benimle alakası yok. Beni ilgilendiren bir konu değil" dedi.

 • 4

  Berkay sözlerine şöyle devam etti: Adım 3 yıl önce geçmiş olabilir ama kendisine sorarsanız cevabı verir. Biz eşimle gayet mutluyuz. Gündemimizin yüzde 1’i bile değil bu konu. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor.
 • 5

  Çıkan haberlerin ardından Asena Atalay'ın avukatı Beyza Sındıraç, 'ihanet' iddialarını yalanmıştı. Sındıraç'ın yazılı açıklaması şöyle:

  "Caner Bey mahkeme kararıyla sabit olan ve çocuğu için ödemesi gereken masrafları ödemediği gibi ödememek için de eski eşi ve çocuğunun annesini halkın gözünde küçük düşürerek kamuoyunda kendini haklı gösterme çabası içine girmiş ve anlaşmalı boşanmalarından 3 yıl önce basında 3. kişilerle ilgili çıkan 'yalan' haberleri gündeme getirmektedir. Müvekkilim Caner Erkin'i aldatmamıştır.Caner Bey de o dönem basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildiği için eşinin yanında olmuştur. Bu sebeple de Asena Hanımın kişilik haklarına yapılan her türlü saldıradan dolayı manevi tazminat hakkımız saklıdır.
 • 6

  Hukukçular anlaşmalı boşandığı için Caner Erkin'in aldatıldığı iddiasıyla dava açma hakkının olmadığını konusunda birleşti. Buna göre; Caner Erkin’in oğlunun velayetini annesinden alabilmesi için Asena Atalay'ın akıl sağlığından yoksun olduğunu raporla kanıtlaması lazım. Aldatma konusunda ise çift, anlaşmalı olarak boşandığı için Caner Erkin’in eşine “Beni aldatmıştın sana dava açıyorum” deme gibi bir hukuki hakkı yok.