'Bizim 60 küsür hormonla mücadelemiz var'

Fi Çi Pi dizisinin Özge Egeli’si Berrak Tüzünataç çocukluğundan kadın erkek ilişkilerine samimi itiraflarda bulundu. Tüzünataç “Kadın olarak bizim 60 küsur hormonla mücadelemiz var, onların ise temel dertleri oluyor. Erkeğin o doğuştan gelen yetiştirilme üstünlüğünü nasıl taşıdığına ve yansıttığına bakıyorum” dedi.

 • 1

  Azra Kohen’in çok satan ‘Fi Çi Pi’ Kitap üçlemesinin dizi uyarlamasında başrolleri Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Ozan Güven’le paylaşacak olan Berrak Tüzünataç, BeStyle Magazine dergisinin mart sayısına kapak oldu.
 • 2

  İnternet platformu Puhu TV’de başlayacak olan dizide ‘Özge Egeli’yi oynayacak olan Tüzünataç, röportajda açık fikirliliğini en sevdiği özelliği olarak belirtti.
 • 3

  Çekim sonrası soruları yanıtlayan ünlü oyuncu, çocukluk yıllarına dair ilginç bir itirafta bulundu:
  “Ben aslında kapalı bir çocukluk geçirdim, öyle çok sokakta oynayabilen bir çocuk değildim. Sokakta oynayan çocukları imrenerek izlerdim. Hatta anneme hep ‘Anne, Samet ne kadar mutlu bir çocuk’ dermişim. O ‘Neden yavrum?’ diye sorduğunda cevabım ‘Sokakta oynuyor’ olurmuş. Sonunda oyuncu olmam gerçekten komik. Tabii ki ailemin benimle ilgili hayali oyunculuk değildi ama ben bu kararı verdikten sonra her şey farklı gelişti.”
 • 4

  Güzelliği tanımlayan Tüzünataç, “O kadar klasik şeyler ama aslında o kadar doğrular ki... İçinde iyi hissetmek, biraz kendi içinle ilgileniyor olmanın gerçekten bedene yansıdığını hem kendimde, hem de çevremde olan insanlarda da görüyorum" dedi.
 • 5

  Tüzünataç sözlerine şöyle devam etti: 
  Onun haricinde uykumu almış olmak beni çok etkiliyor, adeta bütün geometrisi değişiyor yüzümün. Kendime zaman ayırma meselesini artık oturttum hayatımda. Bir saatlik yoga, biraz nefes... O zaman iyi ve güzel hissediyorum kendimi.”
 • 6

  Tüzünataç, “Seni ne baştan çıkarır?” sorusuna ise, “Biriciklik, belki hepimiz öyleyiz ama bunu fark edip dışarı yansıtabilen insanların hepsi. Bazı insanlar kişilik, bazı insanlar ise yaptığı işle ifade ediyordur, her ikisi de beni çok cezbeder” cevabını verdi.
 • 7

  Bir erkekte en başta kendisini nasıl taşıdığıyla ilgilendiğini dile getiren Tüzünataç, “Kadın olarak bizim 60 küsur hormonla mücadelemiz var, onların ise temel dertleri oluyor. Erkeğin o doğuştan gelen yetiştirilme üstünlüğünü nasıl taşıdığına ve yansıttığına bakıyorum” diye konuştu.