Dizilerin küçük yıldızları konuştu

Dizilerde başrol oyuncularının yanında sevimli halleriyle de dikkat çeken çocuk oyuncular her bölüm performanslarıyla göz dolduruyor. Oyunculuğa ailelerinin yönlendirmeleriyle başlayan minik yıldızlar geleceğe dair hayallerini anlattı.

 • 1

  HAYALLERİ NELER?

  HAYALLERİ NELER?
  Dizilerde başrol oyuncularının yanında sevimli halleriyle de dikkat çeken çocuk oyuncular her bölüm performanslarıyla göz dolduruyor. Oyunculuğa ailelerinin yönlendirmeleriyle başlayan minik yıldızlar geleceğe dair hayallerini Vatan'a anlattı. İşte minik yıldızların açıklamaları:
 • 2

  ELİZ NEŞE ÇAĞIN - YETER

  ELİZ NEŞE ÇAĞIN - YETER
  Yetenekli olduğumu ilk babam fark etti. Reklam ve katalog çekilmesi için beni Layla Şirin Casting’e kayıt yaptırdı. Reklam katalogları ve oyunculuk eğitimi verdiler sonra dizi başladı. Şu an 6 yaşındayım. Yüzme, drama eğitimi alıyorum. Patene ve bisiklete biniyorum. Bugüne kadar katalog çekimlerinde ve reklamlarda rol aldım. Ama ‘Yeter’ ilk dizim.
 • 3

  "DOKTOR OLMAK İSTİYORUM"

  "DOKTOR OLMAK İSTİYORUM"

  Oyunculuk, heyecanlı ve yorucu. Bazen kolay, bazen zor ama çok eğlenceli. İleride doktor olmak istiyorum ama oyunculuğu da devam ettirmeyi planlıyorum.

 • 4

  "KİBAR OLMAMIZ GEREREKİYOR"

  "KİBAR OLMAMIZ GEREREKİYOR"
  Bugüne kadar çalıştığım oyuncu abi ve ablalarından güzel birçok şey öğrendim. Selen Domaç’dan her zaman akıllı ve kibar olmamız gerektiğini, Fatih Koyunoğlu’ndan hiçbir şey için üzülmemem gerektiğini, benim değerli olduğumu, Pelin Karahan’dan birbirimize karşılıklı sevgi ve saygı göstermemiz gerektiğini öğrendim.
 • 5

  "KİRALIK AŞK'TA OYNAMAK İSTERİM"

  "KİRALIK AŞK'TA OYNAMAK İSTERİM"

  Kiralık Aşk dizisindeki Defne, Elçin Sangu ile oynamayı çok isterim. Ama büyüyünce drama öğretmenlerim gibi oyuncular olmak isterim.

  İNATÇI BİR KIZIM

  Komik, neşeli, dans etmeyi, hayvanları çok seven, biraz inatçı bir kızım.

 • 6

  POYRAZ BAYRAMOĞLU-ASLA VAZGEÇMEM

  POYRAZ BAYRAMOĞLU-ASLA VAZGEÇMEM
  Ajansımızın sahibi Leyla Abla’nın (Leyla Albayrak) da jürisinde olduğu yetenekli ve en tatlı çocuk yarışmasında birinci olduktan sonra ödül olarak ajansa kayıt olmayı ve projelerde yer alma hakkı kazandım. Böylece oyunculuğa başladım. 7,5 yaşındayım.
 • 7

  "3 DİZİDE OYNADIM"

  "3 DİZİDE OYNADIM"
  Bugüne kadar Üç dizide oynadım. Her Sevda Bir Veda, Kocamın Ailesi ve Asla Vazgeçmem. İlk iki dizide başrol oyuncularının çocukluk zamanlarını canlandırdım. Halen devam eden Asla Vazgeçmem de ise Yiğit karakterinin oğlu Mert rolündeyim. Bunlar haricinde ise en bilindik Danino markası ve birçok reklam filminde oynadım. Bir de katalog çekimim var.
 • 8

  "MESLEK OLMASA BİLE HOBİ OLABİLİR"

  "MESLEK OLMASA BİLE HOBİ OLABİLİR"
  Oyunculuğu çok seviyorum. Yeteneği olan ve zevk alan herkesin meslek olarak olmasa bile en azından hobi olarak oyunculuk yapabilir. Ben cerrah olmak istiyorum. Ama oyunculuğu da bırakmak istemiyorum.
 • 9

  "KEMAL SUNAL GİBİ OLMAK İSTİYORUM"

  "KEMAL SUNAL GİBİ OLMAK İSTİYORUM"
  Eğer ölmemiş olsaydı en başta Kemal Sunal’la oynamak isterdim. Büyüyünce Kemal Sunal gibi bir oyuncu olmak istiyorum.
 • 10

  MELİSSA GİZ CENGİZ-KİRALIK AŞK

  MELİSSA GİZ CENGİZ-KİRALIK AŞK
  Küçükken “Çok güzel bir kız ajansa kayıt ettirin” demişler, annemde beni ajansa kayıt ettirmiş. 9 yaşındayım, piyano çalıyorum ve yeni şeyler denemeyi seviyorum....
 • 11

  "10 REKLAM FİLMİNDE OYNADIM"

  "10 REKLAM FİLMİNDE OYNADIM"
  Yaklaşık 10 reklam filminde oynadım, katalog çekimleri yaptım, Merhaba Hayat, Bizim Okul, Nerde O Yeminler, Böyle Bitmesin, Çalıkuşu, Beni Böyle Sev, Kiralık Aşk dizilerinde oynadım. Şu anda Güldüy Güldüy Show’dayım.
 • 12

  "OYUNCULUK ZORLAYABİLİYOR"

  "OYUNCULUK ZORLAYABİLİYOR"
  Zaman zaman zorlayabiliyor ama oyunculuğu çok sevdiğim için bana eğlenceli geliyor. İleride iki meslek yapmak istiyorum daha çok oyunculuğa yöneleceğim, aynı zamanda kendi piyano öğretmenim gibi çocuklara piyano eğitimi vermek istiyorum.
 • 13

  "5 YAŞIMDA ÖĞRENDİM"

  "5 YAŞIMDA ÖĞRENDİM"

  Levent Ülgen’le 5 yaşımdayken beraber bir dizide oynamıştım orada kameraya bakmamam gerektiğini, nasıl yapacağımı ondan öğrenmiştim.

  "CEM YILMAZ'LA OYNAMAK İSTERİM"

  Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik ve Cem Yılmaz’la oynamak isterim. Oyunculukta iyi yerlere gelmek istiyorum. Fahriye Evcen’i çok beğeniyorum.

 • 14

  ADEN DURU ORAK-HAYAT ŞARKISI

  ADEN DURU ORAK-HAYAT ŞARKISI
  4,5 yaşındayken konuşmalarımdaki ve mimiklerimdeki yeteneği fark eden annemin beni oyunculuk ajansına kayıt ettirmesi ile başladım. 10 yaşındayım. Oyunculuk ve okul dışında kalan zamanlarımda, kitap okumak, yüzmek, bisiklete binmek, paten sürmek ve arkadaşlarımla vakit geçirmekten zevk alıyorum.
 • 15

  "25 BÖLÜM SUNUCULUK YAPTIM"

  "25 BÖLÜM SUNUCULUK YAPTIM"
  Bugüne kadar Kollama, Kırık Kalpler, Farklı Desenler dizilerinde rol aldım. Geçen yıl Dr. Yasemin Bradley Abla ile 25 bölüm süren Akıllı Çocuk Sofrası isimli programda sunuculuk yaptım. Çeşitli firmaların reklamlarında oynadım. Ayrıca Suriyeli küçük bir kızın dramının anlatıldığı Kırıntılar isimli sinema filminde Suriyeli Küçük Adap karakterine hayat verdim. Şu an Hayat Şarkısı dizisinde Küçük Melek karakterini canlandırıyorum.
 • 16

  "YÖNETMENLİK YAPMAK İSTİYORUM"

  "YÖNETMENLİK YAPMAK İSTİYORUM"
  Oyunculuğu çok sevdim. Oyunculuğu her zaman, hayatımın her döneminde yapmayı düşünüyorum. Ama okuyup beyin cerrahı olmak ve günün birinde çok iyi bir filme veya diziye yönetmenlik yapmak en büyük hayalim.
 • 17

  "TÜRKAN ŞORAY HEYECAN VERİCİ"

  "TÜRKAN ŞORAY HEYECAN VERİCİ"
  Türkan Şoray ile karşılıklı oynamak benim için çok heyecan verici olurdu. Ama büyüyünce Burcu Biricik ablam gibi beğenilen ve sevilen bir oyuncu olmak isterim. Tüm Türkiye’nin beğeniyle izleyeceği bir dizi veya filmde başrol oynamak en büyük hayalim.