Elon Musk, Brotopia kitabına konu olan Silikon Vadisi'ndeki çılgın partilere katıldığını itiraf etti

ntv.com.tr

Emily Chang'in Brotopia kitabıyla konuşulan Silikon Vadisi'nin çılgın partileri bu kez Elon Musk ile manşetlerde. SpaceX ve Tesla' nın kurucusu söz konusu partilere katıldığını itiraf etti.

 • 1

  ABD merkezli borsa ve ekonomi kanalı Bloomberg’de çalışan gazeteci Emily Chang, Amerika’da teknoloji devi şirketlerin yerleşkelerinin bulunduğu Silikon Vadisi’nde yaşanan çılgın partilerin kitabını yazdı.
 • 2

  Kitapta gençliklerinde ağır ders yükü nedeniyle eğlenceye pek vakit ayıramayan bilişim uzmanlarının, şimdi malikânelerde ilginç deneyimler yaşadığını ve partilerde uyuşturucunun yaygın kullanıldığı anlatılıyor.
 • 3

  Milyarder CEO Elon Musk ise geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, Silikon Vadisi hakkında anlatılan çılgın partilerden birine 'yanlışlıkla' katıldığını itiraf etti.
 • 4

  Ünlü yatırımcı, geçen haziranda katıldığı organizasyonda beklemediği bir durumla karşılaştığını söyledi. Musk, kostüm partisi sanarak gittiğini etkinliğin uyuşturuculu çılgın bir parti çıktığını itiraf etti.
 • 5

  Business Insider temsilcilerinden biri ise "Elon birkaç saatliğine partide kaldı ve bazı DFJ tarafından finanse edilen girişimcilerle teknoloji ve inşaat şirketleri konusunu konuştuktan sonra saat 01.00'de ayrıldı" şeklinde konuştu.