Eser Yenenler: Hayatımın her dönemini etkileyen bir sınavdı

Şöhret Kafası ile ekranlara dönmeye hazırlanan Eser Yenenler, altı yaşında babasını kaybettiği günler için, "Çok erken yaşta ölüm kavramıyla tanışmak ve onu anlamaya çalışmak, hayatımın her dönemini etkileyen bir sınavdı" dedi.

 • 1

  Milliyet'e konuşan Eser Yenenler, bu akşam başlayacak yeni programı Şöhret Kafası hakkında şu bilgileri verdi: "Çok fantastik görüntülerin yer alacağı farklı bir yapım. Seyircilerin daha önce izlediği hiçbir şeye benzemiyor."
 • 2

  "Teklif gelince çok heyecanlandım çünkü böyle enteresan bir stüdyo işi yapmak istiyordum. Yarışmacılarımız, kafasını yaşamak istediği şöhretin maketini başına takıyor ve zorlu etapları geçerek, büyük ödüle ulaşmaya çalışıyor."
 • 3

  Yenenler, "Sizin için nasıl bir etap düzenlenir? Hayatınızda yaşadığınız en zor dönem hangisiydi?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Hayatımı etaplara ayırsaydım eğer, ergenlikle mücadele, Bursa’dan İstanbul’a göç, buraya alışma ve şöhret gibi süreçler olurdu herhalde..."

 • 4

  Ama benim için en zoru, en baştaydı çünkü altı yaşımda babamı kaybettim. Çok erken yaşta ölüm kavramıyla tanışmak ve onu anlamaya çalışmak, hayatımın her dönemini etkileyen bir sınavdı"
 • 5

  Berfu Yıldız’la yaşadığı birliktelik hakkında da konuşan 34 yaşındaki Yenenler, "Hayatımda ilk defa düşünüyorum. Eskiden çok fazla ama dağınık bir enerjim vardı. Bütünü bir merkeze toplamış gibi hissediyorum" dedi.