Gigi Hadid sevgilisi Zayn Malik'e destek oldu

Ünlü model Gigi Hadid, sevgilisi eski One Direction üyesi Zayn Malik ile ayrılık iddiaları bir yana bıraktı tüm dünyanın önünden sosyal medyadan aşkını ve desteğini ilan etti.

 • 1

  SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI

  SOSYAL MEDYADAN AÇIKLADI
  Ünlü model Gigi Hadid, sevgilisi eski One Direction üyesi Zayn Malik ile ayrılık iddialarını bir yana bıraktı tüm dünyanın önünden sosyal medyadan aşkını ve desteğini ilan etti.
 • 2

  HAYRANLARI TEPKİ GÖSTERDİ

  HAYRANLARI TEPKİ GÖSTERDİ
  Cumartesi günü Londra’da bulunan Wembley’de düzenlenen Capital’s Summertime Ball festivaline katılması planlanan Zayn Malik, son dakika performansını iptal edince hayranlarının hışmına uğramıştı.
 • 3

  "ACI ÇEKİYORUM"

  "ACI ÇEKİYORUM"
  Malik, performansını anksiyete hastalığı nedeniyle iptal ettiğini resmi Twitter ve Instagram hesaplarından şöyle duyurmuştu: ‘Son birkaç aydır canlı performanslar nedeniyle anksiyete beni iyiden iyiye ele geçirdi. Maalesef hayatımın en kötü anksiyetesi nedeniyle acı çekiyorum. Yeterince özür dileyemedim ama beni sabırla izlemeyi bekleyen herkese karşı dürüst olmak isterim. Bunu telafi etmek için elimden geleni yapacağım. Bu hastalığa sahip olanlar eminim anlayacaktır ama umarım empati yapamayanlar da bu durumu anlayışla karşılar’.
 • 4

  İNANMADILAR

  İNANMADILAR
  Bu açıklamanın üstüne "Zayn’ın gerçekten hasta olduğuna inanmıyoruz" diyen pek çok seyirci ortalığı birbirine katmıştı.
 • 5

  Bu hastalık nedeniyle zor günler geçiren Zayn Mali'e destek, uzun süredir ayrılıklarıyla gündemde olan sevgilisi Gigi Hadid'den geldi. Hadid, bu üzücü olay üzerine duygusal şöyle bir mektup kaleme aldı:
 • 6

  "İNSAN İNSANI ANLAR"

  "İNSAN İNSANI ANLAR"
  ‘Nasıl bir zorlukla baş ettiğini görüyorum. Cesaretinle gurur duyuyorum, dürüstlüğünse bana ne kadar gerçek olduğunu bir kez daha gösterdi. İnsan insanı anlar...
 • 7

  "SENİ DESTEKLİYORUZ"

  "SENİ DESTEKLİYORUZ"
  Sen, hayranlarına bir sanatçı olarak seni anlamaları için bir fırsat vermekle en iyisini yaptın. Seni destekliyoruz ve işini daha da kolaylaştıracağız. Yeteneğin ve iyi kalbin seni asla yanlışa götürmez. Seni seviyorum ve senle hep gurur duyuyorum.’