Gizem Karaca: Hiperaktif olduğum için iki kere ameliyat oldum

‘Ay Lav Yu Tuu’ sinema filmiyle seyirciyle buluşan oyuncu Gizem Karaca oldu. Geçtiğimiz günlerde Kemal Ekmekçi ile dünyaevine giren Gizem Karaca, özel hayatı ve bilinmeyen yönlerini anlattı.

 • 1

  "KÖYE YERLEŞMEK İSTİYORUM"

  ‘Hadi Be’ praogramına konuk olan Gizem Karaca, "Bir sene dizi çekimleri için Muğla’da yaşadım. Ama çok ileride her şeyi bıraktıktan sonra gidip köye yerleşmek istiyorum. Köy hayatını dizide yaşadım ama kendim ona uyum sağlayabilirmiyim şuan tam olarak bilemiyorum" ifadelerini kullandı.
 • 2

  "ŞU AN İÇİN ÇOK ERKEN"

  Sosyal medya üzerinden kendisine yöneltilen ‘Anne olmayı istiyor musunuz? sorusuna Karaca “Çocuk isteme durumu ileride kendimizi hazır hissedince olacak bir şey. Şuan için daha çok erken” diye cevap verdi.
 • 3

  "AYAKKABI HASTALIĞIM VAR"

  Kadınlarda olduğu gibi kendisininde ayakkabı hastalığı olduğunu ancak spor ayakkabılara da ilgili olduğunu söyleyen Karaca, “Benim de ayakkabı hastalığım var ama daha çok spor ayakkabı seviyorum 50'den fazla spor ayakkabım vardır” dedi.
 • 4

  "HİPERAKTİF OLDUĞUM İÇİN İKİ KERE AMELİYAT OLDUM"

  Çok hiperaktif bir insan olduğunu ve bundan dolayı iki defa ameliyat olduğunu söyleyen Karaca “Hiperaktif birisiyim. Basketbol ve at binmekten dolayı iki kere çapraz bağlarımı kopartıp ameliyat oldum” dedi.
 • 5

  "EVLENİNCE RAHATLIYORSUN"

  Evlendikten sonra hayatında bir şey değişmediğini ama rahatladığını söyleyen 25 yaşındaki oyuncu, “Evlenince hayatında bir şey değişmiyor ama rahatlıyorsun. Artık evlendik sıkıntılar bitti diye. Düğünde masa düzeni ve davet süreci biraz zorlu oldu çünkü davetlilerin Bodrum'a gelmesi gerekiyordu” dedi.
 • 6

  "KEMAL TURŞUYU YİYİNCE 'TAMAM' DEDİM"

  Eşi Kemal Ekmekçi’nin turşuyu hiç sevmediğini ancak kız isteme töreninde kahvesinin yanına turşu koyduğunu söyleyen Karaca, “Kemal turşuyu hiç sevmiyor. Önünde görünce hemen başka yere kaldırıyor. Bende istemeye geldiklerinde tuzlu kahvenin yanına turşu koydum. Turşuyu yedikten sonra 'Tamam artık her şey olabilir' dedim” açıklamasını yaptı.
 • 7

  "AMERİKA’YA TAŞINMAK İSTİYORUM"

  Oyunculuk yapmak için Amerika’ya taşınmak istediğini söyleyen Karaca, "Oyunculuk için Amerika’ya taşınmayı istiyorum. Ancak bu çok zorlu bir süreç. Orada tanıdıkların olacağı iyi bir ajansla başlamak gerekiyor” diye konuştu.
 • 8

  "ÇOK DAĞINIĞIM"

  Çok dağınık olduğunu ve buna kendisinin de tahammül edemediğini söyleyen Karaca sözlerini şçyle noktaladı: “Kendimde tahammül edemediğim huyum, çok dağınık olmam. İşimde çok detaycı ve düzenliyim ama evimde odamda çok fazla dağınığım”
 • 9

  Karaca'nın rol aldığı "Ay Lav Yu Tuu" geçtiğimiz hafta vizyona girdi. 

  "AY LAV YU TUU" FRAGMANI