Gökçe Bahadır: 40’ımda efsane olmalıyım

Bir dizi, bir film, bir de müzik klibiyle gündeme gelen Gökçe Bahadır, “Herkese böyle bir söz verdim, 40’ımda efsane olmalıyım” dedi.

 • 1

  ‘Adı Efsane’ dizisiyle ekranda, ‘Aşk Uykusu’ filmiyle de beyazperdede boy gösteren Gökçe Bahadır, Tuna Kiremitçi’nin albümünde düet yaptıkları şarkıya klip çekmesiyle de gündemde.

 • 2

  “Aslında kendimi bilidim bileli şarkı söylüyorum” diyen Bahadır, “bu özel geceler çıktığından beri; TEMA Vakfı olsun, TEGV, Çağan Irmak’ın gecesi, kendimi sahnede şarkı söylerken buldum” dedi.

 • 3

  Milliyet’e verdiği röportajda yeni filmi hakkında da konuşan Bahadır, şunları söyledi:

  “Filmin bir sorusu var: Aşık olduğumuz adamı mı seçeceğiz, yoksa doğru adamı mı? Diyelim ki iki örnek var karşında; ‘Adı Efsane’de Bahar’ın karşısında Tarık var mesela, belki yarın öbür gün bir de daha uygun biri çıkacak, çöpsüz üzüm, hangisini seçmeli? Karar veremediğim bir durumdur bu.”

 • 4

  “Doğru insana aşık zor, sıkıntı buradan kaynaklanıyor” diyen Bahadır, “Filmin de cümlesi bu. Bir aşık olduğu kocası var, bir de Yonca’yı deliler gibi seven, onu baştacı edecek bir adam var, elini uzatıyor, ‘Gel’ diyor, yok, ‘İlle ben bu ihanet eden adamı kendime döndüreceğim’ diyor Yonca. Filmin sonu bile mutlu mu değil mi belli değil” şeklinde konuştu.

 • 5

  35 yaşındaki oyuncu, yaş aldıkça güzelleşmesini şöyle açıkladı:

  “’Gökçe sen gittikçe güzelleşiyorsun’ dendiğinde bende şöyle bir laf yerleşti nedense: ‘Sen beni 40’ımda gör’. Allah Allah, neden böyle bir şey dediğimi de bilmiyorum ama. Herkese böyle bir söz verdim, 40’ımda efsane olmalıyım. Ama öyle bir gidiş var, kesinlikle dört-beş sene önceki Gökçe değilim, çok özendiğim bir dönemdeyim.