Haftalık burç yorumları (11-17 Şubat 2019)

Hareketli bir haftadan sonra nispeten sakin bir haftaya başlıyoruz. Bu haftanın en önemli gezegen hareketi Mars’tan gelecek. AstroLogos Kurucusu Burcu İnci’den Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları….

 • 1

  Geçen haftanın başında etkili bir Yeni Ay yaşadık. Yeni Ay ve Dolunay enerjileri hemen yok olmaz, bu hafta, hayatımızda meydana gelen yeni düzene ve yeni enerjiye alışmaya çalıştığımız bir süreçteyiz. Haftanın nispeten durağan bir gökyüzüne sahip olması bizim alışma sürecimize olumlu katkı sağlayacaktır.

  Bu haftanın en önemli gezegen hareketi Mars’tan gelecek. 14 Şubat’ta, Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Astrolojide, Mars, hayat enerjimiz ile ilişkilendirilir. Bize harekete geçme gücünü veren, kendimizi dış dünyaya nasıl tanıttığımızı sembolize eden, savaş ve savunma biçimimizi gösteren, doğum haritalarımızda Mars’ın konusudur. Koç ve Akrep burçlarının yönetici gezegenidir. Son dönemde Koç burcunda olduğu için, yapmak istediklerimiz konusunda istediğimiz enerjiyi kolaylıkla bulabildiğimiz bir dönem geçirdik. Şimdi, Boğa burcuna geçiyor. Mars Boğa burcunda iken zararlı konumdadır, enerjisini tam yansıtamaz. Kişisel isteklerimiz konusunda daha ısrarcı hatta inatçı olabileceğimiz bir dönem başlıyor. Bulunduğumuz alanı değiştirmekte üşenip, harekete geçmekte zorlanabiliriz.

   Herkese, kalbinden geçirdiklerinin gerçek olacağı, mutlu bir hafta dilerim.

 • 2

  Yükselen Koç:

  Sevgili Koçlar, uzun bir süredir, iş hayatınızın tam da istediğiniz gibi gitmediğini hatta sizi çoğu zaman zorladığını düşünüyor olabilirsiniz. Satürn bir süre daha buradaki çalışmalarına maalesef devam edecek…Fakat iyi haber şu ki, Venüs geçen hafta Oğlak burcuna geçerek Satürn ile kavuşuma geldi. Venüs, bulunduğu yeri sakinleştiren, yumuşatan enerjiler verir. Bu sebeple bu süreç içerisinde olumlu gelişmeler yaşayabilir, olayların kafanıza taktığınız kadar büyük olmadığı gerçeği ile yüzleşebilirsiniz.

  Mars bu hafta burcunuzdan ayrılıyor, enerjiniz biraz düşmesi ve kişisel ihtiyaçlarınıza her zamankinden daha fala önem vermeniz normal.

  Sağlıklı, mutlu, huzurlu, şanslı bir hafta dilerim.

 • 3

  Yükselen Boğa:

  Sevgili Boğalar, finansal durumunuzu yakından ilgilendiren konular bu ay gündeminizde önemli bir yer tutacak. Ailenizden alacağınız maddi destek konusunda şanslı hissedeceğiniz bir haftadasınız. Kredi, vergi gibi ödemeleriniz varsa, gökyüzünün desteği ile ödemelerin kolaylıkla çözümlendiğini göreceksiniz. Geçen hafta yaşanan Yeni Ay aktif iş hayatı olanların yaratıcı yeni projeler geliştirmesi için uygun enerjiler getirdi, bereketli projelere imza atmış olabilirsiniz. Bu hafta da benzer enerjiler devam edecektir.

  Aktif olarak iş hayatında olmayanlar için bu yenilik enerjisi, toplum iç