İrem Derici: Arda'nın ayağını kaydırdım

İrem Derici, babası Hulusi Derici’nin çektiği reklam filminde kamera karşısına geçti. “Babamın hayrına oynamıyorum. Arda Turan’ın ayağını kaydırdım” diye espri yaptı.

 • 1

  REKLAM YÜZÜ OLDU

  REKLAM YÜZÜ OLDU
  Popçu İrem Derici, giyim markası DeFacto'nun jean koleksiyonunun reklam yüzü oldu.
 • 2

  KUNDURA FABRİKASINDA ÇEKİM

  KUNDURA FABRİKASINDA ÇEKİM
  Beykoz Kundura Fabrikası'ndaki reklam çekiminde gazetecilerin karşısına çıkan Derici, kendisinden önce markanın yüzü olan futbolcu Arda Turan'a da gönderme yaptı.
 • 3

  "ARDA GİTTİ KALDINIZ BANA"

  "ARDA GİTTİ KALDINIZ BANA"
  Firmanın yönetim kurulu başkanı yardımcısı İhsan Ateş, “İrem’le yollarımız ilk kez Arda Turan’lı reklamda kesişti. O reklamı da Hulusi Bey çekiyordu. İrem de gelmişti. ‘Bir gün markanın celebrity ismi olacağım’ diye bir plan yapmış” deyince araya giren Derici, “Arda gitti kaldınız bana. Fakir ama gururlu bir kız vardı o zamanlar. Ne ün, ne şan şöhret vardı. Arda’nın ayağını ben kaydırdım!” diye konuştu.
 • 4

  "BARCELONA'DA TOP KOŞTURACAĞIM"

  "BARCELONA'DA TOP KOŞTURACAĞIM"
  Derici "Arda'nın ayağını kaydırdım. Yakında Barcelona'da da top koşturup yine ayağını kaydıracağım" dedi.
 • 5

  "BENİ UCUZA GETİRDİLER"

  "BENİ UCUZA GETİRDİLER"
  Reklamcı babası Hulusi Derici’yle ilk kez bir reklam projesinde çalışan şarkıcı “Babamın hayrına oynamıyorum tabii. Ben ünlü olmasam, ne yapsın adamlar reklamda beni. Hatta tam tersi beni ucuza getirdiler” dedi.
 • 6

  "DELİ DOLU AMA AKILLI"

  "DELİ DOLU AMA AKILLI"
  Kızıyla ilk kez aynı projede çalışan Hulusi Derici “Artık baba - kız ilişkisi değil reklam veren ve sanatçı ilişkisi içinde olacağız. Kızımla dost ve iş arkadaşı gibiyiz. Büyüklerine her zaman saygılıdır. Deli doluluğuna bakmayın son derece akıllıdır” dedi.
 • 7

  "BEN ONA RAKİP OLAMAM"

  "BEN ONA RAKİP OLAMAM"
  Derici, başka bir markanın jean koleksiyonunun yüzü olan Fahriye Evcen'le rakip olmalarıyla ilgili de şunları söyledi: "Ben ona rakip olamam herhalde. Fizik olsun, yüz olsun; dünya güzeli. Umarım ben de başarılı olurum ama fanlarım sayesinde kampanya yapar, onu geçebilirim."