Justin Bieber Instagram hesabını kapattı

22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez'le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını sildi. Bieber'ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi vardı

 • 1

  77.8 MİLYON TAKİPÇİSİ VARDI

  77.8 MİLYON TAKİPÇİSİ VARDI
  22 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez'le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca Instagram hesabını sildi. Bieber'ın sosyal medya hesabında 77.8 milyon takipçisi vardı.
 • 2

  YORUMLARA TEPKİ GÖSTERDİ

  YORUMLARA TEPKİ GÖSTERDİ
  Bieber'ın, yeni sevgilisi Sofia Richie ile olan fotoğraflarına eski sevgilisi Selena Gomez'in hayranları binlerce yorum yazınca Justin tepki gösterdi. Bunun üzerine Selena Gomez de söze girince tartışma büyüdü.
 • 3

  YENİ SEVGİLİ PAYLAŞIMI

  YENİ SEVGİLİ PAYLAŞIMI
  Geçtiğimiz günlerde Justin Bieber, yeni sevgilisi Sofia Richie ile fotoğraflarını paylaşınca hayranları altına yorumlar yazmaya başladı..
 • 4

  'BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ'

  'BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ'

  Bunun üzerine Justin Bieber fotoğrafını şu sözlerle paylaştı: Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı korumaya alacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız.
 • 5

  'ONLAR SENİ HERKESTEN ÖNCE SEVDİ'

  'ONLAR SENİ HERKESTEN ÖNCE SEVDİ'
  Selena Gomez ise araya girdi ve şu yanıtı verdi: Eğer "nefretle" başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.
 • 6

  'BENİ KULLANMA'

  'BENİ KULLANMA'
  Justin Bieber'dan gelen yanıt ise biraz ağırdı: Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle...
 • 7

  'BUNUN İÇİN YARATILMADIM'

  'BUNUN İÇİN YARATILMADIM'

  İkinci yorum da hemen ardından yine Justin'den geldi: Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! 'Belieber'ları seviyorum.

 • 8

  'BÜTÜN HAYATIM ONLAR'

  'BÜTÜN HAYATIM ONLAR'
  Ardından Selena Gomez, bu sözlere yanıt vermese de kendi hesabından hayranlarıyla çekilmiş fotoğraflarını koyarak "Bütün hayatım onlar. Benim için en değerlisiniz. Her gün yaptığım şeyden mutlu olmamı sağladığınız için teşekkür ederim" dedi.
 • 9

  'NEDEN DELİRDİKLERİNE ŞAŞMAMALI'

  'NEDEN DELİRDİKLERİNE ŞAŞMAMALI'

  Ancak bununla yetinmeyen Gomez, 'Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle' yazdı.

 • 10

  "ZAYN'I UNUTTUM"

  "ZAYN'I UNUTTUM"
  Bieber da bunun üzerine 'Ben aldattım... Oh, seni ve Zayn'ı unuttum!' yazarak Gomez'in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik'le aldattığını iddia etti.
 • 11

  TAMAMEN SİLDİ

  TAMAMEN SİLDİ

  Tüm bu karmaşa sonunda Justin Bieber Instagram hesabını tamamen sildi.


  Bu arada, Justin Beieber, yeni kız arkadaşının zorlaması yüzünden birkaç ay önceki sevgilisi Hailey Baldwin'le sosyal medya takipleşmesini bırakmış, Hailey bunun üzerine 'Beni bu karmaşaya sokmayın' yazarak görüş bildirmişti.

 • 12

  BENİ GÖLGEDE BIRAKTI

  BENİ GÖLGEDE BIRAKTI
  ABD’li pop şarkıcısı Selena Gomez, geçen hafta Justin Bieber’la birlikteliğinin kendisini ve şarkıcılığını gölgede bıraktığını itiraf etti.