Justin Bieber'dan Hailey Baldwin'e ilan-ı aşk: Kalbim tamamen senin

ntv.com.tr

Ünlü model Hailey Baldwin'le nişanlandığı iddia edilen Justin Bieber, sosyal medya paylaşımıyla nişanlandığını doğruladı. Bieber, "Kalbim tamamen senin ve sen her zaman önceliğim olacaksın" sözleriyle aşkını ilan etti.

 • 1

  Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Hailey Baldwin’le nişanlanma haberlerini sosyal medya paylaşımıyla doğruladı. “Bir şey söylemek için bir süre bekledim ama dünya çok hızlı dönüyor” diye söze başlayan Bieber, “Hailey, seninle ilgili her şeyi çok seviyorum” dedi.

 • 2

  “Hayatımı, her bir parçanı tanımakla, seni sabırla ve nazikçe severek geçireceğim” diyen 24 yaşındaki şarkıcı, “Kalbim tamamen senin ve sen her zaman önceliğim olacaksın. Hailey Baldwin, sen hayatımın aşkısın ve hayatımını bir başkasıyla geçirmek istemezdim. Beni çok daha iyi yapıyorsun ve birbirimize çok iyi övgüler düzüyoruz” ifadesini kullandı.
 • 3

  “Bu çok komik çünkü artık her şey mantıklı görünüyor” diyen Bieber, “Erkek ve kız kardeşim bir başka sağlıklı evlilik görecekleri ve aynısını yapmak isteyecekleri için çok heyecanlıyım” notunu yazdı.

 • 4

  Bieber ayrıca, “Tanrı’nın zamanlaması mükemmel. Yedinci ayın yedinci gününde nişanlandık. Yedi rakamı, ruhani olarak mükemmel. Bu doğru, Google’a bakabilirsiniz” yorumunu yaptı.

 • 5

  “Bu arada ben plan yapmadım, Tanrı geleceğimizi güvenceye almak için iyi hissettiriyor” diyen ünlü şarkıcı, “Eş bulan kişi iyi bir şey bulur ve Tanrı’dan lütuf alır. Bu yıl ayrıcalık yılı” notunu düştü.

 • 6

  Bieber ve 21 yaşındaki ABD’li model Baldwin, Bahamalar’da nişanlandı. Gözlerden uzaktaki bu nişandan bir gün sonra Hailey’in oyuncu babası Stephen Baldwin, sosyal medya hesabından kızını ve Bieber’ı tebrik eden bir mesaj yazdı.

 • 7

  İki yıl önce Hailey Baldwin’le birlikte olan Justin Bieber, daha sonra Sahara Ray ile ilişki yaşamıştı. Kısa süren aşk sonrası ise ortaya tuhaf bir aşk çemberi çıkmıştı. Ray, Bieber'ın eski sevgilisi Hailey Baldwin'in kuzeni Ireland Baldwin ile birlikte olmuştu.

 • 8

  Daha sonra Selena Golez ile barışan Justin Bieber'ın evlilik hazırlığında olduğu konuşulurken ünlü çift kritik karar öncesi terapi almaya karar vermişti. Terapi kararının asıl nedeninin ise Bieber’ın eski sevgilisi Hailey Baldwin’le olan mesajları olduğu iddia edilmişti. Çok geçmeden Selena Golez ile Justin Bieber bir kez daha ayrıldı ve Kanadalı şarkıcı eski sevgilisi Hailey Baldwin ile barıştı.