Keira Knightley'ye nefret yorumları

Oyuncu Keira Knightley, yüzüne karşı nefret söylemleriyle karşılaşmaktan şikayetçi.

 • 1

  ÖFKELİ YORUMLARLA KARŞILAŞIYOR

  ÖFKELİ YORUMLARLA KARŞILAŞIYOR

  İngiliz oyuncu Keira Knightley, eşi James Righton ve 18 aylık kızı Edie ile dışarı çıktığında öfkeli yorumlara maruz kalmaktan şikayetçi.

 • 2

  NEGATİF SÖYLEMLERDEN RAHATSIZ

  NEGATİF SÖYLEMLERDEN RAHATSIZ

  Hayranlarından sevgi dolu yorumlar aldığını söyleyen 31 yaşındaki oyuncu bunun yanı sıra öfkeli yorumlarla, işleri hakkında negatif söylemlerle de karşılaştığını anlattı.

 • 3

  "SENDEN NEFRET EDİYORUM"

  "SENDEN NEFRET EDİYORUM"

  Harper's Bazaar’a konuşan oyuncu, “Bana rahatlıkla ‘Yaptığın işten nefret ediyorum’ ya da yüzüme karşı ‘Yüzünden nefret ediyorum’ diyebiliyorlar” şeklinde konuştu.

 • 4

  "YÜZÜN RAHATSIZ EDİCİ"

  "YÜZÜN RAHATSIZ EDİCİ"

  “Senden her zaman nefret etmişimdir” diyenlerle, “Yüzünü her zaman çok rahatsız edici buldum” diyenlerin de olduğunu söyleyen oyuncu, “Bu tarz yorumlara birkaç kez maruz kaldım” dedi.

 • 5

  OSCAR ADAYI OLDU

  OSCAR ADAYI OLDU

  Knightley, yönetmenliğini Joe Wright'ın yaptığı Jane Austen'ın Gurur ve Önyargı kitabından uyarlanan Aşk ve Gurur isimli 2005 yapımı filmde canlandırdığı Elizabeth Bennet rolü ile Oscar, Altın Küre, ve Satellite ödüllerine aday gösterildi.

 • 6

  EN GENÇ ADAYLARDAN BİRİ

  EN GENÇ ADAYLARDAN BİRİ

  20 yaşında Oscar'a aday gösterilen Knightley, En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne en genç aday gösterilen üçüncü kişi oldu.