Kenan Doğulu: Bu benim vedamdır

Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, konserini “Burada belki de son konserim. Eğer yeniden olmazsa, bu benim vedamdır” sözleriyle noktaladı.

 • 1

  HARBİYE'DE KONSER

  HARBİYE'DE KONSER
  Kenan Doğulu önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'ndeydi.
 • 2

  3,5 SAAT SAHNEDE KALDI

  3,5 SAAT SAHNEDE KALDI
  Yaklaşık 3,5 saat süren konserinde bir an olsun yerinde durmayan Doğulu, sahne performansıyla tam not aldı.
 • 3

  23 YILDIR SAHNEDE

  23 YILDIR SAHNEDE
  Konserin sonunda tüm sevenlerine Doğulu, "Burada belki son konserim, 23 yıldır bu sahnede şarkı söylüyorum, ilk günden beri burası benim için çok özel...
 • 4

  SON KONSER

  SON KONSER
  Eğer yeniden olmazsa bu benim vedamdır, benim için Harbiye’nin belki de son konserine hoşgeldiniz!" diyerek teşekkür etti.
 • 5

  5 BİN KİŞİ GELDİ

  5 BİN KİŞİ GELDİ
  Yaklaşık 5 bin kişinin saatler öncesinde akın ettiği Harbiye'de kelimenin tam anlamıyla Kenan Doğulu şov vardı.
 • 6

  ESKİ YENİ SEVİLEN ŞARKILAR

  ESKİ YENİ SEVİLEN ŞARKILAR
  Konserine Yaparım Bilirsin ile başladı. Baş Harfi Ben, Bal Gibi, Kandırdım, Hiç Bana Sordun Mu, Ben Güzelden Anlarım, Sımsıkı, Aşkım aşkım, Pamuk, Çakkıdı, Kız Sana Hayran, Tutamıyorum Zamanı ile uzun zaman sonra ilk kez Belli mi Olur, Bırak be Dostum Tek Kürekçim Hançer gibi git olmuş şarkılarını seslendiren Kenan Doğulu'yu kayınvalidesi Ayla Saat en önde izlerken eşi Beren Saat konseri kulisten takip etti.
 • 7

  ÜNLÜLER HARBİYE'DE

  ÜNLÜLER HARBİYE'DE
  Kenan Doğulu’yu dinlemeye gelenler arasında kardeşi Ozan Doğulu, yengesi Ece Doğulu ve kayınvalidesi Ayla Saat’in yanı sıra Beyza Şekerci-Engin Hepileri, Gözde Kansu, İpek-Ömer Faruk Sorak, Hande-Murat Başoğlu gibi ünlü isimler de vardı.
 • 8

  BEREN'DEN İSTEK

  BEREN'DEN İSTEK
  Konserden bir gün önce Kenan Doğulu’nun sanatçı dostları sosyal medyada en sevdikleri şarkılar için istekte bulundu. Cem Yılmaz’ın “En sevdiğim Kenan Doğulu şarkısı, söz ve müziği bana ait olan ‘Şişmana sordun mu?’” dediği videoyla başlayan istekler, Bengü, Neslihan Atagül-Kadir Doğulu, Sibel Can, Beyazıt Öztürk gibi çok sayıda ünlü isimle devam etti. Son olarak da Beren Saat “Kirli Beyaz Kedi” şarkısını istediği bir video çekti.
 • 9

  ÜÇ ŞARKI FACEBOOK'TAN CANLI

  ÜÇ ŞARKI FACEBOOK'TAN CANLI

  Videolar, Kenan Doğulu’nun sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Doğulu, en çok istek alan üç şarkıyı; “Gelinim”, “Kurşun Adres Sormaz ki” ve “Aşk ile Yap”ı konserinde seslendirdi. Üç şarkı, Facebook’tan canlı yayınlandı.