Kenan Işık'ın sağlık durumuna ilişkin iddialar asılsız çıktı (Kardeşini Kenan Işık ile karıştırdılar)

Kenan Işık'ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü hatta Bodrum'da görüldüğü yönündeki iddialar asılsız çıktı. Bodrum'da görüntülenen kişinin sanatçıya çok benzeyen kardeşi Mehmet Cengiz Işık olduğu ortaya çıktı.

 • 1

  kenan ışık, sağlık durumu
  Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık 4 yıl önce gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu düşerek komaya girmişti. Komada uzun süre yaşam mücadelesi veren Kenan Işık'ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü iddia edildi.
 • 2

  kenan ışık, sağlık durumu
  Hatta bazı görgü tanıkları Bodrum'da bir yazlıkta sanatçıyı balkonda otururken gördüklerini bile ifade ettiler. Hatta Kenan Işık'ın sağlık durumu Google'dan en çok aranan başlıklar arasına girdi. Ancak Bodrum'da görünen kişinin Kenan Işık'ın kendisine çok benzeyen kardeşi olduğu ortaya çıktı.
 • 3

  kenan ışık, sağlık durumu
  Sanatçının durumunda bir değişiklik olmadığı öğrenildi.
 • 4

  kenan ışık, sağlık durumu
  Hürriyet'in haberine göre; Bodrum'da Kenan Işık sanılan kişinin ise ünlü sanatçıya çok benzeyen kardeşi olduğu ortaya çıktı.
 • 5

  kenan ışık, sağlık durumu
  Zaman zaman Kenan Işık'ın kardeşi Prof. Dr. Memet Cengiz Işık'ı görenler, sanatçının iyileştiğini düşünüp sosyal medyadan asılsız haberler yayılmasına neden oluyor.