Kendall Jenner: Düşündükleri gibi değiliz

ntv.com.tr

Kardashian/Jenner ailesinin süper model üyesi Kendall Jenner, Vogue Dergisi’nin ABD edisyonuna kapak oldu. Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan Jenner, ailesine yönelik olumsuz eleştirilerle nasıl başa çıktığını anlattı.

 • 1

  KARDASHIAN AİLESİNİN BİLİNMEYENİ

  KARDASHIAN AİLESİNİN BİLİNMEYENİ

  ABD’nin en çok konuşulan ailesi Kardashian/Jenner’ın süper model üyesi Kendall Jenner, ailesi hakkında yaptığı "Biz düşündükleri gibi insanlar değiliz" açıklamalarıyla konuşuluyor. 

 • 2

  VOGUE'UN KAPAK KIZI

  VOGUE'UN KAPAK KIZI

  Vogue Amerika’nın Eylül 2016 sayısına kapak olan ünlü süper model, her bir üyesi reality şov yıldızı olan ailesi için yapılan olumsuz eleştiriler hakkında açıklama yaptı.

 • 3

  "HAKKIMIZDA ÇOK ŞEY SÖYLENİYOR"

  "HAKKIMIZDA ÇOK ŞEY SÖYLENİYOR"

  Dergiye verdiği röportajda; kıyafetleri, cesur pozları ve katıldıkları etkinliklerle tüm dünyada konuşulan Kardashian ailesinin bir parçası olmanın sonuçlarından bahseden Jenner, “İnsanlar hakkımızda çok şey söylüyor ve bunlar her zaman olumlu şeyler olmuyor” dedi.

 • 4

  "TANIŞTIKLARINDA ŞAŞIRIYORLAR"

  "TANIŞTIKLARINDA ŞAŞIRIYORLAR"

  “Söylenenlere hiçbir zaman bir şey demiyoruz” diyen süper model, “İnsanlar bizimle tanıştıklarında şaşırıyorlar. Çünkü biz düşündükleri gibi insanlar değiliz aslında" dedi.

 • 5

  "KARDEŞLERİMDEN DERS ALDIM"

  "KARDEŞLERİMDEN DERS ALDIM"

  Ailesi hakkında yapılan olumsuz yorumlarla mücadele etme biçimini şöyle anlattı:

  “Kız kardeşlerimden öğrendiğim derslerden en önemlisi, her şeyi ciddiye almamam gerektiği. Söylenenleri bir kenara bırak. Bir haftada geçer gider. Kardeşlerim inanılmaz güçlüler, olumsuz yorumların bizi etkilemesine izin vermiyorlar. Gerçeğin ne olduğunu biz biliyoruz neticede.”

 • 6

  TÜRK FOTOĞRAFÇIYA POZ VERDİ

  TÜRK FOTOĞRAFÇIYA POZ VERDİ

  20 yaşındaki Victoria’s Secret modeli, Vogue Dergisi için, ünlülerin fotoğrafçısı olarak tanınan Mert Alaş ve ortağı Marcus Piggott’a poz verdi.

 • 7

  ÜNLÜ MARKALARI GİYDİ

  ÜNLÜ MARKALARI GİYDİ

  Proenza Schouler, Alexander McQueen, Ralph Lauren gibi markaların tasarımlarıyla poz veren süper modelin çekiminde moda editörlüğünü Tonne Goodman üstlendi.