Kraliyet Ailesi'nde beklenmedik olay: Meghan Markle asistanı istifa etti

İngiliz Prensi Harry ve Sussex Düşesi Meghan Markle'ın 16 gün süren Kraliyet protokollerini yerle bir ettikleri Avustralya, Fiji, Tonga ve Yeni Zelanda ziyaretler sonrası şaşırtan bir istifa haberi geldi. Markle’ın asistanı saraydan ayrıldı.

 • 1

  Son zamanlarda ardı ardına düğünler ve yeni bebek haberleriyle gündemde olan İngiliz Kraliyet Ailesi'nde eşine az rastlanan bir olay yaşandı.
  Prens Harry'nin karısı Sussex Düşesi Meghan Markle'ın özel asistanı aniden istifasını verdi ve saraydan ayrıldı.
 • 2

  Kensington Sarayı sözcüsü, adının sadece Melissa olduğu bilinen genç kadının ayrılık nedeni hakkında yorum yapmadı. Ancak özel asistanın, altı ay gibi kısacık bir sürede istifa etmesinin ardında Markle'ın hem kişiliğinin hem de ailesiyle arasındaki anlaşmazlıkların neden olduğu öne sürüldü
 • 3  Kraliyet yorumcuları, Melissa adlı kadının, İngiltere'de saygın bir iş olarak bilinen bir düşesin özel asistanlığı görevinden bu kadar çabuk ayrılmasına yaşadığı yüksek gerilimin neden olduğunu iddia etti.
 • 4

  Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğününün başarılı geçmesinde de büyük katkısı olduğu belirtilen Melissa'nın özellikle bu dönemde Markle ailesinin yarattığı küçük çaplı skandallarla başa çıkmakta başarılı olduğu biliniyor.
 • 5

  Meghan Markle'ın eski asistanı Gine Neltnorpe Cowne da Düşes'in özellikle düğün hazırlıkları sırasında "acımasız" olduğunu, kendi görüşlerini paylaşmayan kişilerle bağlarını çok kısa sürede kopardığını ileri sürmüştü